Sledging بخشی از بازی می گوید Kagiso Rabada

دهلی نو: آفریقای جنوبی pacer Kagiso Rabada گفت: sledging بخشی از بازی است و هیچ سریع کاسه که خواهد بود خوب به رودخانه.

Rabada انجام شد یک Instagram live session در مقام رسیدگی به هند Premier League (IPL) حق رای دادن دهلی نو پایتخت که در آن هاي خواسته شده بود در مورد تجاوز خود را در این زمینه است.

“بسیاری از مردم فکر می کنم من باید یک خلق و خوی. این چیزی است که sledging بخشی از بازی است. هیچ سریع کاسه ساز در حال رفتن به خوب به رودخانه. اما آنچه که ما نیاز به درک است که آن را هرگز شخصی است. پس از بازی شما لرزش دست و احترام هر یک از دیگر صنایع دستی و حرکت” Rabada گفت.

در اوایل سال جاری Rabada دریافت تحریم از ICC برای جشن جدا از انگلستان کاپیتان جو ریشه در آتشین شیوه ای.

Rabada کشف شد در حال اجرا به فارسی کاپیتان و پس از آن فریاد در لذت است.

این امتیاز منفی دست توسط ICC بودند ملاقات با یک مخلوط پاسخ به عنوان بسیاری از سابق کریکت مورد انتقاد قرار apex بدن برای بودن بیش از حد سخت.

Rabada تا به حال یک کیسه مخلوط در 12 ماه گذشته او به عنوان scalped 21 درها در شش آزمون و پنج ویکت از پنج T20I منطبق است.

تا کنون pacer بازی های برگزار شده است 43 آزمون 75 ODIs و 24 T20Is و موفق به گرفتن 244 درها در تمام فرمت های.

او در حال حاضر رتبه در شماره پنجم نقطه در هر دو آزمون و ODI رتبه بندی.

Rabada شده اند که در عمل برای دهلی نو پایتخت اگر لیگ تا به حال شروع از 29 مارس, اما, این مسابقات شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de