مدارس در حیدرآباد ممکن است کم حضور آنها پس از بازگشایی

حیدرآباد: مدارس در حیدرآباد ممکن است حضور کم به عنوان بسیاری از والدین مایل به فرستادن فرزندان خود را بلافاصله پس از بازگشایی. پدر و مادر نگران در مورد ایمنی کودکان خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

82 درصد از پدر و مادر در حیدرآباد آماده به ارسال کودکان

طبق بررسی انجام شده توسط مدرسه حیدرآباد پدر و مادر ها (HSPA) 82 درصد از پدر و مادر در حیدرآباد در حمایت از فرستادن فرزندان خود به مدارس تا درمان یا واکسنی برای این ویروس کشف شده است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که بسیاری از مدارس در حیدرآباد زیر بروید 46. برو به دستور مدیریت از مدارس به افزایش هزینه برای سال تحصیلی 2020-21. آن را نیز مدیریت خواست برای جمع آوری هزینه های ماهانه.

در این بررسی همچنین مشخص شد که تمام, تمام مدارس در حال شارژ کل شهریه همراه با اتهامات دیگر.

دادخواست علیه بازگشایی مدارس

یک گروه “پدر و مادر انجمن” شروع یک درخواست آنلاین در change.org مخالفت با این تصمیم به بازگشایی مدارس در ماه جولای. تا حالا امضا این طومار با عنوان “هیچ مدارس تا صفر Covid مورد در دولت و یا تا زمانی که واکسن هستند”.

این طومار در مقایسه با افتتاح مدرسه با “بازی با آتش”. همچنین خواستار آن شدند که زمان جلسه علمی باید همچنان در e-learning mode.

بازگشایی مدارس در ماه اکتبر: Balala Hakkula Sangham

Balala Hakkula Sangham (BHG) رئیس جمهور Achyuta رائو نیز در حمایت از بازگشایی مدارس در ماه آینده. BHG از دولت خواست برای بازگشایی مدارس در ماه اکتبر پس از گسترش coronavirus موجود است.

پدر و مادر شروع به درخواست آنلاین پس از مدرسه افزایش هزینه

در ضمن پدر و مادر از دانش آموزان مشغول به تحصیل در یک مدرسه در حیدرآباد شروع یک دادخواست آنلاین پس از مدیریت موسسه آموزشی پیاده هزینه توسط 9 درصد است.

آنها خواستار آن شدند که مدیریت مدرسه باید جمع آوری کمک درسی به عنوان در سال گذشته به جای “ترویج هزینه کلاس’.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de