Priyanka raps تا دولت برای انتشار, دولت, کنگره, رئیس

دهلی نو: تاکید بر آموزه های مهاتما گاندی به ایستادن برای یک علت حتی اگر مظلوم شدن کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra در شنبه ناودان, Uttar Pradesh دولت بیش از بازداشت تا حزب رئیس Ajay Kumar Lallu برای خدمت به مردم در میان مستند در سراسر کشور در ماه گذشته برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر.

“Gandhiji به ما آموخت که ستمگران را توقف شما را از انجام کار خوب است. اما یکی باید چوب به سرنوشت و مسیر زیر را دنبال حقیقت است. تا کنگره رئیس جمهور آجی Lallu زندانی بوده برای خدمت. ما مخالف این سرکوب از طریق Seva Satyagraha,” پریانکا گاندی است که مسئول برای شرق, Uttar Pradesh گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

حزب راه اندازی کرده است Sewa Satyagrah در سراسر کشور فشار تقاضا برای Lallu انتشار. در 20 مه پس از یک مناقشه بین دولت و کنگره بیش از این حزب پیشنهاد برای اجرای 1,000 اتوبوس به کشتی مهاجر labourers Lallu دستگیر شد دو بار در آگرا است. او برای اولین بار دستگیر و برای نشستن روی یک dharna در برابر یوگی Adityanath دولت برای عدم اعطای مجوز برای اتوبوس برای رفت و آمد کردن.

هر چند او به قید وثیقه توسط یک آگرا دادگاه منتشر شد و او دستگیر شد و به زودی پس از در ارتباط با یک مورد دیگر در زمینه لکنو در مورد اتهام جعل اسناد و مدارک از اتوبوس. پس از بودن در اینجا آورده از آگرا Lallu تولید شد قبل از دادگاه که او را فرستاده تا 14 روز’ قضایی بازداشت کرده است. او در زندان بوده است پس مارس 21.

او به قید وثیقه درخواست رد شد ویژه MP-MLA استناد دادگاه در ارتباط با اتهام جعل اسناد و مدارک از اتوبوس حزب او مرتب برای گذر گاه رشته کارگران مهاجر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de