Odisha دولت را تسکین می دهد 9 IAS افسران از COVID-19 وظیفه

Bhubaneswar: این Odisha دولت رها نه ارشد IAS افسران از COVID-19 وظیفه رسمی گفت.

افسران شده اند امان از COVID-19 وظیفه به طوری که آنها می تواند حضور خود را به اصلی مسئولیت های اداری رسمی گفت.

“برخی از افسران ارشد درگیر در COVID وظیفه شده اند در امان به حضور اصلی خود را به مسئولیت های اداری. آنها انجام شده و به خوبی در زیر تلاش شرایطی. ما با تشکر از آنها را برای فداکاری خود را در” رئیس دبیر A K Tripathy خود نوشت توییتر رسمی اداره کند.

ارشد IAS افسر و صنعت, منشی, Rohit Sharma بود که نظارت در تهیه اسانس دارویی, محصولات PPEs ماسک و مراقبت های ویژه تجهیزات برای COVID-19 شده است پس از لغو ژوئن 1, اطلاع رسانی توسط مدیریت کل اداره گفت.

دولت قبلا منتقل ارشد IAS افسر N B Dhal از خانواده و سلامت وزارت رفاه در وسط متحده مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

Dhal منصوب شده است به عنوان وزیر انرژی بخش.

افسران شده اند که لغو از COVID وظیفه عبارتند از: منابع آب وزیر Surendra کومار, ورزشی, منشی, V K Dev, آثار, منشی, کریشنا کومار مدیر رفاه اجتماعی آراویند Agarwal, گردشگری, مدیر Sachin Ramchandra Yadav, دولت, پروژه, مدیر OSEPA Bhupinder Singh Poonia.

این جدا کار, منشی, Anu Garg و مدیر ورزشی R Vineel کریشنا نیز خارج از خود COVID – 19 وظایف.

این افسران بوده است سپرده با مسئولیت های مختلف در Covid مدیریت در علاوه بر این به خود دپارتمان وظایف.

این اقدام دولت در حذف Rohit Sharma و rescinding دیگر افسران آمد و در این زمینه از جنجال های اخیر که دولت حاضر به تحویل PPEs ماسک و sanitiser به ارمغان آورد و در بیش از 20 کامیون که گرفتار شده بودند خارج Odisha دولت های پزشکی شرکت با مسئولیت محدود (OSMCL) انبار حدود یک هفته پیش.

دولت بعد تصمیم به قبول تنها PPEs که تا به حال در اینجا وارد مه 31.

توسعه باعث یک واکنش شدید از احزاب سیاسی با مخالفت کنگره و بی جی پی ادعا که آن smacked فساد در COVID مدیریت به عنوان همان تجهیزات خریداری شده توسط دولت در قیمت های مختلف از تامین کنندگان مختلف.

“ما خواهان یک نوبت حمله به تهیه تجهیزات برای COVID-19 مدیریت در دولت است. شده است وجود دارد اتهام از بی نظمی در خرید و یک تحقیق کامل مورد نیاز است” ارشد کنگره رهبر و رهبر اتحادیه کارگری راما چاندرا Khuntia گفت.

OPCC سخنگوی Sudarshan Das گفت: “فقط حذف برخی از افسران از موقعیت بسیار مهم را نمی دهد عدالت است. یک سطح بالا پرس و جو به این موضوع از خرید باید ساخته شود.”

BJP دولت دبیر Lekhashree Samantsinghar همچنین خواستار یک سطح بالا پروب به این حادثه. “تهیه است نه در همه شفاف است. همان چیزهایی بوده اند تهیه شده از شرکت های مختلف در حوزه های متنوع نرخ” او ادعا کرد.

مقابله با مخالفت مسئول ارشد BJD رهبر و وزیر سابق Sashi بوشان و توسعه behera گفت: فساد هرگز مجاز Naveen Patnaik دولت است. اگر در تمام هر گونه بی نظمی در Covid مدیریت می آید به اطلاع اقدام مناسب قطعا گرفته شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de