مسلمانان در نظر گرفته به عنوان خائنانی در ‘جدید هند’: Iltija مفتی

جامو: PDP جمهور Mehbooba مفتی دختر Iltija مفتی روز جمعه اظهار داشت که مسلمانان در هند در حال زندگی در ترس & دائمی نیاز به نگاه بیش از یک شانه. او ادعا کرد که مسلمانان را متهم به ایجاد هر مشکل که ails ملت است.

او در زمان به توییتر برای محکوم کردن این اتهامات که مسلمانان مسئول قتل باردار فیل در کرالا است. از آن شده است به دروغ ادعا کرد که باردار فیل بود به عمد کشته در شرنور یک مسلمان تحت سلطه منطقه. در حالی که واقعیت این است که این حادثه صورت گرفت در پلککد.

Iltija تاسف است که مسلمانان نشان داده شده است به عنوان خائنانی در این سیستم آپارتاید. او در توییتر خود نوشت: رسیدگی: “مسلمان بودن در جدید (هند) است که در ترس زندگی می کنند & دائمی نیاز به نگاه بیش از یک شانه.از عمدا پخش كردن, COVID به طرز وحشیانه ای به قتل یک فیل ما را متهم ریشه و علت هر مشکلی که ails ملت است. در این آپارتاید سیستم مسلمانان هستند خائنانی”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de