ماها سانتی متر افتتاح معدن زغال سنگ در نزدیکی ناگپور

بمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در روز شنبه افتتاح غربی Coalfields’ Adasa معدن زغال سنگ در نزدیکی Nagpurvia ویدئو کنفرانس و تاکید کرد که باید به صورت مناسب بهره برداری از این معادن با تمرکز بر کاهش آلودگی هوا.

سخنرانی پس از مراسم تحلیف Thackeray گفت: اگر تمرکز نگه داشته و در تولید با کیفیت زغال سنگ و سپس مشکلات کمبود ofpower در این کشور به پایان خواهد رسید.

او rued که با وجود رتبه چهارم در جهان از لحاظ تعداد معادن زغال سنگ هند هنوز هم واردات زغال سنگ.

به طور همزمان دو معادن در Madhya Pradesh شد افتتاح توسط وزیر Shivraj سینگ Chouhan.

اتحادیه وزیران Nitin کرد و Prahlad جوشی نیز پیوست آنلاین.

“زغال سنگ بسیار مهم برای تولید برق. اگر تمرکز نگه داشته و در تولید با کیفیت زغال سنگ و سپس مشکلات کمبود ofpower در این کشور به پایان خواهد رسید. مناطق روستایی به ویژه کشاورزان را بدون وقفه و مقرون به صرفه عرضه برق,” CM گفت.

Thackeray امیدوار است که معادن زغال سنگ خواهد اطمینان از کم آلودگی سطوح. “آنها باید محیط زیست دوستانه,” او اضافه شده است.

این Adasa معدن زغال سنگ است که با سرمایه گذاری 334 تومان کرور روپیه غربی Coalfields رسمی گفت:, و اضافه کرد که آن را به تولید 1.5 میلیون متریک تن زغال سنگ در سال است.

“حدود 550 مردم کار کنید (در معدن),” او گفت:.

این مقام در ادامه گفت که 14 معادن زغال سنگ با سرمایه گذاری 11,500 تومان کرور روپیه خواهد شروع عملیات در ماهاراشترا در چهار سال آینده و 13,000 مردم را به اشتغال است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de