Instagram می گوید کاربران برای قراردادن عکس در وب سایت های دیگر

سان فرانسیسکو: Instagram روشن ساخته است که مردم باید اجازه استفاده از عکس های جاسازی شده از دیگر Instagram کاربران در وب سایت های شخص ثالث و یا سیستم عامل.

به این معنی که اگر یک Instagram کاربر می خواهد برای قراردادن کسی Instagram پست در وب سایت های دیگر او نیاز به درخواست این فرد برای یک مجوز دیگری او را می توان به عنوان یک حق طرح دعوی در دادگاه.

به گزارش Ars Technica, از Facebook متعلق به پلت فرم نمی خواهد به کاربران ارائه یک مجوز برای نمایش عکس های جاسازی شده در وب سایت های دیگر.

تا به امروز کاربران بر این باور بودند که تعبیه تصاویر, به جای میزبانی آنها را به طور مستقیم فراهم می کند عایق در برابر کپی رایت ادعا می کند.

“در حالی که شرایط ما اجازه می دهد تا ما را به اعطای یک sub-مجوز ما نمی گرانت یکی برای ما تعبیه شده API” یک Facebook سخنگوی شرکت بیان شد که در این گزارش.

“پلت فرم ما نیاز به سیاست های اشخاص ثالث که لازم است از حقوق قابل اجرا دارندگان حقوق. این شامل تضمین آنها یک مجوز برای به اشتراک گذاشتن این مطالب اگر مجوز توسط قانون مورد نیاز است”.

این خبر پس از نیویورک قاضی حکم داد که نیوزویک نمی تواند رد یک عکاس شکایت بر اساس Instagram شرایط استفاده از خدمات.

Instagram گفت: Ars Technica آن را “کاوش” راه های بیشتری برای کاربران به کنترل تعبیه.

در حال حاضر عکاسان تنها می تواند به توقف تعبیه شده است با ساخت عکس های خصوصی که به شدت محدودیت های خود را رسیدن به در Instagram.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de