بمبی-حیدرآباد کم هزینه کیت تست می تواند تشخیص COVID-19 در 20 دقیقه

دهلی نو: یک تیم از محققان در انستیتو تکنولوژی هند (IIT) حیدرآباد ادعا را توسعه داده اند برای اولین بار از نوع خود COVID-19 کیت تست است که می تواند در ارائه نتایج در عرض 20 دقیقه.

محققان ادعا کرد که جایگزین روش آزمون است نه بر اساس رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) — این روش در حال حاضر در حال استفاده برای COVID-19 تست.

تست کیت توسعه داده شده است در هزینه 550 تومان و از آن می توان به کاهش تا 350 تومان که گرفته به تولید انبوه آنها گفت.

در حالی که یک اختراع ثبت شده است برای تست کیت این تیم انجام آزمایش های بالینی در ESIC کالج پزشکی و بیمارستان در حیدرآباد و به دنبال تایید از شورای تحقیقات پزشکی (ICMR).

“ما در حال توسعه یک COVID-19 تست کیت که می تواند در ارائه نتایج در 20 دقیقه به صورت علامت دار و بدون علامت در بیماران.

منحصر به فرد از این کیت تست این است که این توابع بدون رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR)” شیو Govind سینگ استاد در IIT-حیدرآباد را مهندسی برق گفت: PTI.

“کم هزینه کیت تست آسان برای حمل در اطراف و آزمون را می توان در نقطه ای از مراقبت. این روش تست استفاده می شود این است که یک جایگزین برای در حال حاضر با استفاده از روش. ما شناسایی منحصر به فرد توالی حفاظت شده مناطق COVID-19 ژنوم” آقای سینگ که رهبری سه عضو تیم گفت.

بمبی-حیدرآباد دوم نهاد علمی در کشور به آمده تا با یک کیت تست برای رمان coronavirus.

بمبی-دهلی نو شد اولین موسسه علمی به دست آمده ICMR تصویب real-time PCR-بر اساس تشخیصی شد.

آن را تا به حال ادعا کرد که در حال حاضر روش های تست در دسترس بودند “کاوشگر بر اساس” در حالی که یکی از توسعه یافته توسط دانش آموزان خود را یک “کاوشگر-رایگان” روش که باعث کاهش هزینه تست بدون افت دقت و صحت.

هند در روز شنبه پنجمین بدترین coronavirus-آمار کشور در جهان به عنوان آن پیشی گرفته اسپانیا روز یکشنبه با گزارش یک کل بزرگ از 2,41,970 موارد است. این کشور اروپایی یک COVID-19 epicentre هفته به عقب است 2,40,978 موارد است.

صبح روز شنبه وزارت بهداشت گفت: آمار و ارقام هند گزارش 9,887 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته در یکی از بزرگترین روز سنبله تا کنون.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de