حیدرآباد: محاکمه لباس های ممنوعه در بازار فروشگاه

حیدرآباد: هیچ محاکمه لباس باید اجازه داده می شود در مراکز خرید به عنوان آنها شده اند مجاز به بازگشایی از ژوئن 8 با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط Telangana دولت.

تازه دستورالعمل صادر شده توسط اتحادیه های بهداشت و خانواده وزارت رفاه همچنین برای ارائه یک token-based ورود به مراکز و گفت: تنها بدون علامت مشتری اجازه خواهد داشت با ماسک. ورودی ساخته خواهد شد اجباری به sanitiser اسپری حرارتی و غربالگری در مراکز خرید و هتل ها در خارج از COVID-19 مهار مناطق.

مرکز بازدید کنندگان نیاز به Arogya Setu برنامه یا T-COVID-19 برنامه بر روی تلفن همراه خود را که ویژگی های خود ارزیابی آزمون. اما یک خانواده می تواند اجازه ورود به بازار حتی اگر یکی از اعضای برنامه های نصب شده در/تلفن همراه خود دستورالعمل گفت.

T-COVID-19 نرم افزار توسعه داده شده توسط Telangana دولت به مردم ارائه مراقبت پیشگیرانه اطلاعات است. برنامه کمک می کند تا کاربران خود را تست و روشن خود را شک و تردید در مورد سلامت خود بیماری است.

دستورالعمل جدید ناکرده loitering در مراکز. یک e-pass با QR کد و رمز سیستم برای ورود به این مراکز معرفی خواهد شد و وجود دارد خواهد بود برای ارائه حداکثر زمان مجاز برای یک مرکز بازدید کنندگان.

“حداکثر ظرفیت افراد مجاز در هر فروشگاه در بازار باید ثابت بر اساس نگهداری از پنج فوت فاصله” به آن اضافه شده است.

سیستم جدید سازگار با عمده مراکز خرید این شهر عبارتند از فروم Sujana بازار GVK بازار, Inorbit و Ikea گرفته یک دسته گل از راه حل های که فعال اجتماعی فاصله ایمنی و بهداشت در تمام نقاط لمسی.

از محدود کردن مطالب به امن مجاز شماره حفظ دقیق تب نمایش, نصب, کامل بدن مایع تونل و تماس کمتر مایع غرفه فروم Sujana بازار تضمین کرده است که کارکنان خود و مشتریان با ارائه محیط امن.

ورود به یک بازار در اینجا قوانین شما باید به دنبال

ایمنی نشانه در Arogya Setu, برنامه, پوشیدن, ماسک, مایع و اجتماعی فاصله در حالی که ورود به بازار الزامی است. تماس کمتر سفارش و خدمات حسابداری و مدیریت, حفظ فاصله ایمن بین جدول شن و ماسه جداگانه و خانواده بخش ارائه خواهد شد امن تجربه ناهار خوری برای مشتریان در دادگاه های غذایی.

پا نشانگر داخل آسانسور و پله برقی به منظور تسهیل اجتماعی فاصله اجرا شده اند. مکرر بخار از لباس و ضد عفونی سطوح مانند پله برقی, پول نقد, شمارنده, کارت, ماشین آلات, کیسه های خرید, و غیره انجام خواهد شد توسط علامت های تجاری برای اطمینان از امن تجربه خرید.

“ما همچنین در نظر گرفتن احتیاطی مناسب در مواد دست زدن به روش مانند sanitising/ بخور از تحویل کامیون ها و مواد پوشیدن ماسک و دستکش و اجباری برای تحویل افراد محدود کردن ورود افراد و مواد داخل سرویس آسانسور و غیره گفت: فروم Sujana مقامات مرکز.

به عنوان ما خواهد بود عامل یک سوم از کل ما بلند ظرفیت مشتریان می توانند با مراجعه فروم بازار.در وب سایت و رفع شکاف زمان برای بازدید از این مرکز جایی که او/او داده خواهد شد و یک e-pass با کد QR که نیاز به اسکن می شود در حالی که ورود به بازار و خروج از بازار است. این کمک خواهد کرد که در کنترل کل ترافیک داخل بازار در هر نقطه در زمان اضافه کردن انجمن Sujana بازار.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de