از اسلحه به گردن داری: چگونه پلیس تاکتیک های متفاوت در سراسر جهان

در مکان هایی مانند برزیل و مصر و کنیا — و اخیرا هنگ کنگ — اتهام خشونت پلیس مشترک هستند و اغلب دیده می شود توسط گروه های حقوق به مراتب کمتر پاسخگو نسبت به ایالات متحده است.

اما در کشورهای دیگر از جمله بسیاری در اروپا و پلیس اقدامات است که باعث خشم و انزجار در ایالات متحده هستند یا به طور کامل ممنوع و یا بسیار به شدت تنظیم شده است. پل Hirschfield استادیار جامعه شناسی در دانشگاه راتگرز گفت: بیشتر مستعد تشابه می تواند کشیده شده بین ایالات متحده و آمریکای لاتین است.

ایالات متحده است که “بیشتر شبیه به بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین در شرایط نابرابری گسترده موضعی پلیس و بسیار racialized عملکرد و تاریخچه پلیس,” او گفت:.

در اینجا چگونه پنج پلیس شیوه در ایالات متحده مقایسه در اروپا و جاهای دیگر:

که در آن لازم نیست پلیس به طور معمول حمل اسلحه ؟

متوسط افسران پلیس در نروژ, نیوزیلند, ایسلند, بریتانیا, ایرلند و برخی دیگر از کشورهای مسلح نیست. بسیاری از این کشورها تا به حال با مشخصات بالا موارد اتهام خشونت پلیس. اما به طور کلی عدم وجود سلاح گرم به نظر می رسد برای کاهش سطح تنش بین افسران و غیر نظامیان مخالفان مسلح و نیروهای پلیس استدلال می کنند.

این رویکرد نیز مشغول به کار در حداقل یک ملت با یک نسبتا بالا تفنگ-مالکیت نرخ استاندارد اروپا: ایسلند. با توجه به GunPolicy پایگاه داده وجود دارد تخمین زده می شود بیش از 30 سلاح گرم در هر 100 غیرنظامی در ایسلند در سال 2017 نسبت به پنج سلاح گرم در هر 100 نفر در بریتانیا. (ایالات متحده تا به حال 120.5 اسلحه در هر 100 ساکنان در سال 2017, با توجه به سلاح های کوچک بررسی.) هنوز ایسلند پلیس انجام به طور معمول حمل سلاح گرم است.

ایسلند نرخ جرم و جنایت بسیار پایین تر از ایالات متحده — و بنابراین نابرابری و فقر است. در بریتانیا و ایرلند — به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ جرم و جنایت از ایسلند — مقاومت به تجهیز افسران پلیس با سلاح گرم در طول تاریخ آمده از داخل نیروهای پلیس.

حملات تروریستی در لندن و منچستر و نیوزیلند, Christchurch, در میان دیگران, در سال های اخیر نصب شده فشار در برخی از کشورها به پلیس مسلح استاندارد به جای عملیات ویژه. پس از یک فرد مسلح کشته و 51 نفر در حمله به دو مسجد در, Christchurch, در مارس 2019 نیوزیلند نیمه رها رویکرد خود را از داشتن تنها یک شماره را انتخاب کنید از افسران ارشد حمل سلاح گرم است. آن را گسترده تر از سلاح گرم حمل افسران برای شش ماه دوره آزمایشی و بررسی است در حال حاضر در راه است.

نروژ مواجه مشابه انتخاب بین مسلح و خلع سلاح ماموران پلیس پس از راست مسلح آندرس بریویک به کشته شدن 77 نفر در سال 2011. در سال 2014 افسران پلیس شروع به حمل سلاح گرم بیشتر دنبال نگرانی های است که یک حمله دیگر می تواند قریب الوقوع است. اما حدود یک سال بعد در میان انداختن سطح تهدید در سیاست معکوس شد و ماموران خلع سلاح و دوباره.

وقتی که می تواند پلیس آتش تفنگ و یا شلیک برای کشتن ؟

در حالی که پلیس می تواند مسلح در بیشتر کشورهای اروپایی آنها را به هیچ وجه نزدیک آمریکا در سطح افغانستان. Hirschfield که چرا مطالعات آمریکا افسران پلیس کشتن مردم بیش از همتایان اروپایی خود را در بر داشت که تیراندازی پلیس در ایالات متحده در سال 2014 شد 18 بار کشنده تر از در دانمارک و 100 بار کشنده تر از فنلاند ،

پلیس آمریکا نسبتا بیشتر به شدت مسلح از کشورهای اروپایی است. این یکی از عوامل است که می تواند منجر پلیس به تشدید و استفاده از نیروی مرگبار سریع گفت: Hirschfield.

اما Hirschfeild گفت: یکی دیگر از عوامل کلیدی است که در چارچوب قانونی. کنوانسیون اروپایی حقوق بشر اجازه می دهد تا پلیس به استفاده از نیروی مرگبار است که “کاملا ضروری است.” در مقابل پلیس در ایالات متحده مجاز هستند در صورتی که یک “معقول اعتقاد” جان خود را در خطر هستند. تحت این متفاوت اصول یک تیراندازی پلیس ممکن است قانونی در ایالات متحده و با توجه به استانداردهای اروپایی گفت: Hirschfeild.

کشورهای اتحادیه اروپا خود را تنظیم قوانین و مقررات در کمیسیون چارچوب است. برخی از کشورها دارای قوانین سختگیرانه تر از دیگران است. در فنلاند برای مثال یک پلیس است که انتظار می رود به دنبال برتر را تایید قبل از استفاده از نیروی مرگبار. در اسپانیا افسر پلیس ابتدا باید آتش یک هشدار و شلیک به غیر از بخش حیاتی از بدن قبل از آنها می توانند شلیک برای کشتن, گفت Hirschfield با استناد به پژوهش های خود را.

آیا قوانین در اطراف گردن داری?

با توجه به مینیاپولیس اداره پلیس قوانین خود را به روز فلوید مرگ گردن نگه دارید و یا کاروتید خویشتن — که در آن افسر درک چوین تحت فشار قرار دادند زانو خود را بر روی فلوید گردن برای نزدیک به نه دقیقه برای محدود کردن جریان خون — تنها باید مورد استفاده قرار گیرد زمانی که افسر ترس برای زندگی خود را. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از افسران متهم هستند با کمک و معاونت در جرم قتل.

در بسیاری از اروپا و افسران پلیس در حال ممنوع از استفاده از این نوع از گردن محدودیت گاهی اوقات نیز به عنوان یک بهم متصل نگه دارید گفت: Hirschfield. آلمان اجازه می دهد تا افسران پلیس به, فقط به طور خلاصه با استفاده از یک نسخه از آن را که در آن فشار به طور موقت اعمال شده به سر و گردن) به زانو در آوردن کسی را. بلژیک منع پلیس از به طور کامل با تکیه بر یک مظنون حتی به طور موقت با توجه به آسوشیتد پرس.

یک استثنا است در فرانسه که در آن در مارس 28 ماموران با استفاده از آن به پین کردن یک مرد سیاه و سفید در یک حادثه دستگیر شده توسط تماشاگران. در هنگ کنگ پلیس نیز در حال بررسی یک مورد که در آن یک مرد پس از فوت پلیس مهار و برگزار شد او را رو به پایین در طول بازداشت.

تحت قانون بین المللی “پلیس فقط باید با استفاده از زور به عنوان آخرین چاره و به حداقل میزان ممکن” و گردن محدودیت ها به عنوان یک درمان جدی شکل از خشونت گفت: Patrick Wilcken یک محقق در نظامی امنیتی و پلیس با مسائل مستقر در لندن سازمان عفو بین الملل.

چگونه ایالات متحده آموزش پلیس در مقایسه با اروپا ؟

یک افسر پلیس در ایالات متحده قطار به طور متوسط از 19 ماه قبل از قرار دادن در کار است. در بسیاری از اروپا آن سه سال است.

زانو بر گردن داری استفاده در مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ممنوع است و در بسیاری از اروپا خارج از فرانسه است. پلیس مسلح — از جمله کسانی که به ضرب گلوله Breonna تیلور در آپارتمان او در لوئیزویل ماه گذشته — بخشی از روال اجرای قانون در مکان هایی مانند ایسلند و یا نروژ. مینه سوتا افسر پلیس که متوقف Philando کاستیا و به ضرب گلوله او را در سال 2016 شده اند که نقض فنلاند پروتکل های دقیق برای استفاده از نیروی مرگبار.

“آموزش بسیار بیشتر فرایند طولانی در کشورهای با ملی پلیس” گفت: Hirschfield. “شما می توانید اعمال استانداردهای ملی خیلی بیشتر به راحتی و اجرای آنها بسیار آسان تر است.”

“در این مطلب سیاسی زمینه های محلی سازه های هستند که تصمیم گیری در مورد پلیس” گفت: Hirschfield. “شهرداران و شهرستان مشاوره مسئول تنظیم پلیس… در برخی از اماکن پلیس اعمال نفوذ زیادی در سیاست روند.”

او افزود: “هر زمان که آنها سعی کنید به اتخاذ اصلاحات…. هزینه به طور مستقیم در نیروی پلیس [به عنوان] وجود ندارد پولیس ملی پرداخت. که باعث می شود آن را سخت تر برای اصلاحات است.”

برخی از دستگیری رهبران نیز به دنبال یادگیری از دیگر کشورها است. پس از سیل مرگبار پلیس به کشتار مردان سیاه و فرگوسن تظاهرات در سال 2014 یک گروه از پلیس رهبران به دنبال مشاوره از همتایان اروپایی در مورد نحوه بهتر اجتناب از نیروی مرگبار. پلیس اسرائیل با همکاری آمریکا افسران به ارائه آموزش در ضد ترور تاکتیک یک رابطه گروه های حقوق بشر انتقاد کرده اند.

که در آن است د-تشدید بیشتر پلیس اولویت است ؟

در بسیاری از کشورهای اروپایی, آموزش ممکن است تمرکز بر روی نحوه استفاده از فضا و زمان را کاهش می دهد یک تهدید و همچنین کمتر مخاطره آمیز سلاح هایی مانند اسلحه تیزر. در ژاپن افسران پلیس در حال دلسرد از استفاده از سلاح گرم; در عوض, آنها آموزش دیده در یک فرم از هنرهای رزمی به نام taiho-جوتسو به خوب بکار بردن در صورت لزوم.

در ایالات متحده در مقابل مداخله در بحران و تشدید “گرایش به یک چاره اندیشی موقت و گاهی اوقات فقط یک روز” در آمریکا آموزش پلیس گفت: Hirschfield. “اگر افسران هم وجود دارد و سرمایه گذاری در آموزش آنها می تواند آموزش دیده در nonlethal راه مقهور ساختن مردم … [مانند] نقاط فشار یا درد انطباق تکنیک های موثر هستند که در مقهور ساختن مردم با بسیار کم خطر آسیب برساند. “

پلیس با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و دیگر تاکتیک های تهاجمی علیه تظاهرکنندگان طی هفته گذشته را شوکه بسیاری از تحلیلگران و خبرنگاران به ویژه کسانی که تحت پوشش ام تظاهرات و شورش در کشورهای دیگر.

“در مقایسه با برخی از کشورهای خاورمیانه, چین, روسیه, ترکیه, پلیس ما امیدوارم به عنوان مهاجم به شهروندان گفت:” دانشگاه آریزونا پروفسور جنیفر ارل که مطالعات پلیس و تظاهرات. اما ایالات متحده پلیس “خیلی بیشتر نظامی از [دیگر] کشورهای غربی” او ادامه داد. “ما به طور متوسط باید تهاجمی تر پلیس از همسالان ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de