آیا تغییر در تاکتیک های پلیس کمک به سرکوب خشونت زیر جورج فلوید تظاهرات?

تظاهرات برای جورج فلوید را دیده اند بطور قابل توجهی کمتر خشونت در چند روز گذشته نسبت به آخر هفته گذشته احتمالا حداقل تا حدودی ناشی از تغییر در تاکتیک های پلیس یک اجرای قانون آموزش کارشناس می گوید.

آخر هفته گذشته شایع غارت صورت گرفت به طور همزمان به عنوان معترض بودند تعقیب و روت از طریق خیابان های مرکز شهر لس آنجلس در روز جمعه و شنبه و اشک با گاز کشته در سانتا مونیکا اقیانوس خیابان در روز یکشنبه.

“خشن تر (معترضان) بیشتر خشونت (پلیس) را دریافت خواهد کرد بنابراین ما در حال تلاش به عنوان صلح آمیز که ممکن است” گفت: Imorie Recio یک جوان 19 ساله در لس آنجلس در مصاحبه این هفته در مراحل شهرستان سالن. روز قبل از آن Recio که اعتراض در مرکز شهر زده شد و با باتوم و اصابت گلوله های لاستیکی. “ما لازم نیست کسی در حال مرگ و یا کسی گرفتن شات,” او گفت:.

پس از تظاهرات و ناآرامی در لا و جاهای دیگر در جنوب کالیفرنیا بودند ملاقات با گلوله های لاستیکی و دیگر nonlethal سلاح به دنبال یک شبه به غارت و تخریب برخی از گفت: آنها مشاهده تغییر در اجرای قانون است.

هزاران نفر از راهپیمایان که فرود در بلوار هالیوود در روز سه شنبه, ژوئن 2, بودند با گلوله های لاستیکی و یا گاز اشک آور. پلیس تقویت مناطق خاص مانند آزادراه در رمپ و برخی از خیابان های مسکونی, اما به نظر می رسد هدایت جمعیت تلاش برای متفرق کردن آنها را به عنوان افسران را بیش از آخر هفته.

وجود دارد یک زن و شوهر از توضیحات برای تغییر گفت: پلیس تاکتیک های مربی چارلز “Sid” التیام بازنشسته لس آنجلس کلانتر فرمانده.

برای اولین بار تماشای تظاهرات در تلویزیون التیام مشاهده آنها تا به حال تبدیل شدن به بیشتر صلح آمیز است. وجود دارد یک تلاش آگاهانه در میان بسیاری از معترضان به نگه داشتن این گردهمایی که راه پس از دیدن این آخر هفته را تخریب معترضان را تایید کرد.

بسیاری از افراد در جمعیت از سانتا مونیکا به مرکز شهر لس آنجلس و لانگ بیچ نام به صورت مسالمت آمیز تظاهرات و خواستار آن شدند که مشکل برداشته شود.

Recio و دیگران نیز گفت: آنها را دیده ام کمتر خشونت نسبت به معترضان در روزهای اخیر و زمانی که آن اتفاق می افتد آن را به طور معمول پس از حکومت و قابل ملاحظه ای کمتر سنگین و دست از این پاسخ دیده می شود در طول تعطیلات آخر هفته خبر دادند.

که طرف دیگر سکه التیام گفت.

پس از متفرق کردن گروه زیادی از معترضان افسران می تواند به سرعت غرق شده توسط تعدادی از گروه های کوچک در حال اجرا در اطراف با توجه به درمان که در حال حاضر در کلاس می آموزد در nonlethal گزینه بود و به عنوان رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا از تاکتیکی افسران.

“آن را مانند corralling جیوه” التیام گفت. “هنگامی که شما فشار آن به دور نیست. آن را از جایی دیگری است.”

که بخشی از تفکر پشت حکومت نظامی, او گفت:. آن را به معترضان را از خیابان به آزاد کردن منابع پلیس برای مقابله با غارتگران است.

“همان افسران خواهد کرد که جلوگیری از غارت درگیر هستند با معترضان” و پلیس مجبور به انتخاب, او گفت:. “آن را ایجاد یک رقابت مورد علاقه.”

التیام می گوید این فقط یک احتمال است اما یک احتمال است که افسران را ساخته اند یک تصمیم آگاهانه برای حفظ معترضان موجود در یک پیشنهاد برای جلوگیری از غارت شایع.

هنگامی که معترضان پراکنده آن را ایجاد دهانه برای غارتگران او گفت: به عنوان آنها اغلب در حال اجرا در اطراف در گروه های کوچک سرمایه گذاری در هرج و مرج از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور.

زمانی که ماموران مجبور به انتخاب بین مدیریت کردند که در آن زندگی مردم در خطر است, در مقابل تعقیب غارتگران که در حال از بین بردن اموال شخصی, درمان گفت: “ما برای انتخاب کردن امنیت عمومی بیش از اموال. که تقریبا به طور پیش فرض.”

پلیس ضعف

در T-موبایل فروشگاه در مرکز شهر لس آنجلس در شنبه غارتگران زد حمل armfuls از گوشی های. یک مرد انجام یک تلویزیون که شده پاره پاره کردن دیوار.

افسران نشان داد تا پنج دقیقه بعد. آنها نمی تواند وجود دارد به اندازه کافی سریع است. بیش از حد می گذرد.

صحنه تکرار شد در فروشگاه بعد از فروشگاه. غارتگران ضربه سانتا مونیکا و Grove در لس آنجلس و لانگ بیچ در سهشنبه, مارس 31 و در ون نویس در جمعه, ژوئن 1. آنها شکست و پاره راه خود را به کسب و کار.

یک دوست گفت: آنا Sarkissian که فروشگاه خود را جک زرگران در 4 خیابان در سانتا مونیکا شده بود شکسته. آنها در حال حاضر بدست اطلاعیه از زنگ.

“ما ترس بیش از حد می آیند جلوتر از زمان” آنا Sarkissian گفت: مه 31, عنوان, دود trailed خارج از ساختمان که در آن شوهرش, جک, sifted از طریق خرابه.

“از آنجا که ما نمی دانیم که چه وضعیت و یا چگونه از آن خطرناک بود. اما زمانی که ما دیدم که این ساختمان در آتش پس از آن ما فکر کردم ما تا به حال به بیرون آمدن” او گفت:. “چنگ زدن به برخی از چیزهایی که مهم هستند که اگر ما می توانیم.”

این غارتگران در زمان یکی از گاو صندوق پر از طلا و جواهر. جک Sarkissian گفت که او به نام پلیس و از آنها خواست تا برای بررسی خود را در فروشگاه. او گفت که پلیس کاری نمی کند.

درخواست به صحبت کردن سانتا مونیکا رئیس پلیس سینتیا Renaud برای این داستان به آن اشاره شد یک سخنگوی پلیس که آیا تماس بازگشت برای نظر.

پلیس لس آنجلس را تکذیب کرد درخواست برای مصاحبه با رئیس میشل مور. “ما نمی بحث در مورد تاکتیک” سخنگوی پلیس لس آنجلس مامور دریک مدیسون گفت.

اما شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti خواسته در مورد استفاده از گلوله های لاستیکی, بعد گفت: “کسانی که تاکتیک گاهی اوقات خواهد بود وجود دارد. اما من این است که جهت به حداقل رساندن آن و اگر ما می توانید به استفاده از آن در همه به خصوص اگر معترضان مسالمت آمیز. و من می دانم که برای مردمی که گاهی اوقات در مقابل آنها نمی دانند که چیزی اتفاق افتاده فقط در پشت که در آن بطری و یا آجر شد فقط پرتاب می شود.

“اما ما باید به شکل یک راه برای مطمئن شوید که اعتراض مسالمت آمیز در هر نقطه در لس آنجلس ملاقات نمی کند که.”

در ژوئن 1, اخبار, کنفرانس بلند, ساحل, شهردار رابرت گارسیا سرزنش خشونت و غارت رخ داده است که روز قبل در یک گروه از افراد ادعا کرد او سازمان یافته و هدف قرار دادن شهرهای سراسر کشور و کشور است. ساحل طولانی رئیس پلیس رابرت لونا گفت: اکثر معترضان در این شهر بودند و مسالمت آمیز وجود دارد برای دلایل درست.

“وجود دارد یک گروه کوچکتر که ایجاد هرج و مرج و در نهایت ضربه زدن به بسیاری از کسب و کار ما” لونا گفت. “بله شما دیدم به صورت زنده از تلویزیون برخی از کسب و کار ما در حال غارت.”

او گفت: پلیس تماس گرفتن و درخواست “چگونه می توانم شما اجازه دهید این اتفاق می افتد؟”

“ما اجازه نمی دهد آن را به اتفاق می افتد. ما در پاسخ از نقطه ای به نقطه داغ گرفتن وجود دارد گاهی اوقات دقیقه گاهی اوقات 10 تا 15 دقیقه بعد از آن” لونا گفت. یک سخنگوی پلیس بعد از آن کاهش یافته است به بحث در مورد بخش تاکتیک.

ساحل طولانی پلیس در مورد دریافت 1,726 تماس برای خدمات در هر روز با توجه به لونا. اما در مارس 31, تماس برای خدمات برتر 4,686.

خشم باید در افرادی که interjected خود را به یک اعتراض با یک علت خوب لونا گفت و تصمیم گرفت به پرتاب اشیاء در افسران از بین بردن ماشین پلیس شکستن پنجره ها و غارت کسب و کارهای محلی.

در سانتا آنا در شنبه شب آتش بازی پرتاب کردند ماموران در حالی که پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. مرکز نوار غارت کردند و آتش سوزی آغاز شد.

“گروه نشسته در یک تقاطع و پرتاب سنگ و بطری با پلیس در” سانتا آنا سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna گفت. زمانی که آنها به دستور این گروه برای متفرق کردن این معترضان خودداری کرد.

“هنگامی که معترضان دیگر فقط به دنبال اعتراض مسالمت آمیز و مارس زمانی که آنها را بیش از یک تقاطع حمله ماموران ما اعلام غیر قانونی, مجلس,” او گفت:.

وجود دارد یکی دیگر از اعتراض روز بعد. که آخر هفته, Santa Ana پلیس بازداشت 21 نفر از جمله یک متهم brandishing یک تفنگ.

گروه های مختلف

در برخی از تظاهرات پلیس در پیدا کردن خود را در برخورد با گروههای مختلف درمان گفت.

یکی مشروع معترضان که یک حق در قانون اساسی وجود داشته باشد, در حالی که دیگران در حال غارتگران را که ابزار خود را پوشش پلاک و بهره برداری از این تظاهرات گفت.

اما خطوط می توانید تاری به سرعت.

جکسون, حلقه های اخیر USC دانشجوی کارشناسی ارشد از پاسادنا بود در میان 100 نفر دستگیر و در مرکز شهر L. A. اعتراض در تاریخ 1 ژوئن.

حلقه گفت: این گروه از حدود 6:15 p. m. فقط پس از شروع این شهرستان گسترده حکومت نظامی. پلیس لس آنجلس افسران دستور داد به زمین و شروع به دستگیری آنها. او گفت: صحبت از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn عهده گرفت.

آنها در نزدیکی Skid Row مسکن اعتماد حمایتی مسکن تسهیلات و متعدد افراد بی خانمان در منطقه بودند با توجه به حلقه

حلقه 28, متوجه افسران شروع به دور کردن مردم در این نزدیکی هست که نیست بخشی از اعتراض. برخی از دستگیر شدن به نظر می رسد بی خانمان.

او هرگز شنیده پلیس لس آنجلس را اعلام آنها را بازداشت معترضان به نقض مقررات منع رفت و آمد, او گفت:.

پلیس نشسته حلقه بعدی به یک مرد بی خانمان در یک اتوبوس حمل ده ها تن از مردم به جکی رابینسون ورزشگاه در UCLA به پردازش می شود. بسیاری از آنها را به سمت چپ پستی بسته و دستبند به دست در اتوبوس برای ساعت بدون دسترسی به حمام و سرویس بهداشتی, مواد غذایی و یا آب است.

حلقه برگزار شد برای چهار ساعت او گفت: پس از آن منتشر شد برای پیدا کردن راه خانه خود را.

نویسنده کارکنان جاش قابیل و پیرس Singgih کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de