جمعیت معترض با پلیس در تل آویو ملاقات با ضد معترضان در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله

تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس در هانتینگتون بیچ بودند ملاقات با ضد معترضان اواخر روز شنبه صبح با پلیس ایستاده میان دو طرف در نزدیکی اسکله.

یک خط از افسران بود در تقاطع بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و خیابان اصلی به عنوان معترضان نشسته و ایستاده با نشانه های نزدیکی اسکله در حالی که ضد معترضان ایستاده بود در امتداد خیابان اصلی کسب و کار در نزدیکی و رستوران ها.

دو طرف باقی مانده بود صلح آمیز به عنوان 12:15 p. m. به دو طرف معامله و عقب نظرات برخی در bullhorns.

“آنها فقط فریاد در هر یک از دیگر, بنابراین ما وجود دارد حفظ صلح” هانتینگتون بیچ پلیس سخنگوی آنگلا بنت گفت.

در هفته گذشته برخی از معترضان و ضد معترضان به ضربات در طول یک تظاهرات در مرکز شهر هانتینگتون بیچ. پلیس در نهایت اخراج فلفل توپ به جمعیت آنها را پراکنده پس از اعلام غیر قانونی مجمع.

در هانتینگتون بیچ رویداد یکی از ده ها برنامه ریزی شده در اورنج کانتی شنبه.

قبلا در ارواین بیش از 300 معترض در راهپیمایی همراه به طور معمول در خیابان های شلوغ نگه داشتن نشانه و شعار آنها طی بیش از سه مایل از دبیرستان دانشگاه به مرکز مدنی صبح روز شنبه فرمانده نوئل لبخند گفت.

معترضان شروع راهپیمایی عازم شمال در کولور سیتی جاده حدود 9 a. m. سپس در سمت چپ بر روی westbound آلتون پارک وی به سمت تالار شهر لبخند گفت.

توسط ساعت 11 صبح ارواین پلیس گفت که اعتراض صلح آمیز باقی مانده بود. ویدیو نشان داد معترضان در راهپیمایی آهسته خط از ترافیک همراه آلتون پارک وی.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de