بدون تنوع کریکت, هیچ چیز است: ICC

دهلی نو: بین المللی کریکت شورای (ICC) روز جمعه گفت که می ایستد در برابر نژادپرستی در پی گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات در آمریکا در پی مرگ جورج فلوید.

“بدون تنوع کریکت, هیچ چیز است. بدون تنوع شما نمی توانید تصویر کامل” گفت: ICC در جیر خود را همراه یک ویدیو از لحظه ای که انگلستان موفق به کسب 2019 جام جهانی کریکت سال گذشته است.

سرمربی تیم شناخته شده بود برای تنوع آن با بازیکنان نیوزیلند آفریقای جنوبی و جنوب آسیا ریشه ساخت بخش عمده ای از تیم اول. کاپیتان Eoin مورگان خودش ایرلندی است و گفته بود که این تیم تا به حال خدا را با آنها به او گفته شد توسط عنکبوتی که تار میتند عادل رشید.

“ما تا به حال خدا با ما به عنوان به خوبی. من به صحبت کرد Adil (رشید) گفت: خدا بود قطعا با ما. به من گفت: ما تا به حال مالش سبز” گفت: مورگان در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نهایی.

زودتر هند رودخانه Abhinav Mukund و سابق پرتاب کننده سریع Dodda گانش باز به روبرو نژادی jibes در زمینه کریکت. سابق غرب هند کاپیتان کریس گیل و دارن سامی هر دو صحبت کرد تا علیه نژادپرستی در کریکت.

“نژادپرستی نه تنها در فوتبال آن را در کریکت بیش از حد!! حتی در تیم به عنوان یک مرد سیاه و سفید من به پایان چوب!!! سیاه و قدرتمند! سیاه و افتخار می کنم!” گیل گفت.

سامی در دست دیگر به نام ICC و همکار اطفال به صحبت کردن در Floyd مرگ است.

“برای بیش از حد طولانی و سیاه مردم را رنج می برد. من تمام راه را در سنت لوسیا و من نا امید. اگر شما ببینید من به عنوان یک هم تیمی و سپس شما ببینید جورج فلوید, شما می توانید بخشی از این تغییر با نشان دادن حمایت خود را. #BlackLivesMatter” سامی نوشت در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

“ICC و تمام صفحات دیگر شما بچه ها نمی دیدن آنچه اتفاق می افتد به کسانی مثل من ؟ شما نمی خوای صحبت می کنند و در برابر بی عدالتی اجتماعی در برابر نوع من. این است که نه تنها در مورد امریکا. این اتفاق می افتد هر روز #BlackLivesMatter در حال حاضر زمان برای خاموش شود. من می خواهم شما را بشنود.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de