به خوبی برنامه ریزی شده خشونت در JMI توسط خارجی ها: پلیس دهلی به HC

دهلی نو: پلیس دهلی گفته اند دادگاه عالی دهلی نو در یک استشهاد که خشونت که فوران در داخل و اطراف جامع Millia اسلامی در سال گذشته بود “به خوبی برنامه ریزی شده و هماهنگ تلاش برخی از افراد با پشتیبانی محلی (که نمی شد و دانش آموزان) به عمد مرتکب خشونت در منطقه” و گفت: حادثه “نبود پراکنده اما به خوبی برنامه ریزی شده”.

“از شواهد الکترونیکی و همچنین از اظهارات ثبت شده است که در لباس دانشجو و اضطراب و آنچه اتفاق افتاده است در واقع به نظر می رسد به خوبی برنامه ریزی شده و هماهنگ تلاش برخی از افراد با پشتیبانی محلی (که نمی شد و دانش آموزان) به عمد مرتکب خشونت در منطقه” استشهاد بخوانید.

استشهاد واصل شد در ارتباط با یک درخواست به دنبال quashing از دپو و جهت در برابر اتهام خشونت پلیس در جامع Millia اسلامی در طول anti-تابعیت متمم قانون (CAA) تظاهرات در دسامبر سال گذشته است.

رهبران محلی تحریک معترضان

“تحقیقات نشان داده است که رهبران محلی و سیاستمداران بودند تحریک معترضان و بالا بردن تحریک آمیز و تحریک شعار (که دستگیر شده بودند پس از آن)” به پلیس گفت:.

در استشهاد پلیس اظهار داشت که آن را روشن است که خشونت “بود و نه پراکنده” اما “به خوبی برنامه ریزی شده حادثه” به عنوان تظاهر به خوبی مسلح با سنگ lathis بنزین بمب لوله-چراغ و…. که “به وضوح آشکار است که هدف از اراذل و اوباش بود برای برهم زدن وضعیت نظم و قانون در منطقه است.”

“این واقعیت است که بیشتر موید با تعداد زیادی از پرسنل پلیس که مجروح شدند و در طول گفت: حادثه” آن را گفت.

پلیس همچنین گفت که درخواست ادعای “خشونت پلیس” بود “باطل مطلق” و جز “شایعات”.

استشهاد همچنین اعلام کرد که ورزش این حق اساسی مخالفت است و باید محترم شمرده شود. “هیچ فرد می تواند مجاز به ارتکاب نقض قانون افراط در خشونت و آتش سوزی و اشوبگرانه فعالیت باعث به خطر زندگی و اندام و اموال شهروندان بی گناه در زیر لباس ورزش از حق اساسی آزادی بیان و مونتاژ” آن را گفت.

“این است که احترام را مشاهده کنید که در لباس سازماندهی یک اعتراض آن را به طور کامل غیر مجاز برای شهروندان ایجاد وضعیت نظم و قانون و/یا ذخیره کردن یک محاصره و فلج روز به روز فعالیت از شهروندان که کاملا بیارتباط با این علت که تظاهرات سازماندهی شده توسط یک بخش از جامعه” پلیس گفت:.

Rebutting دسته ای از دادخواست پلیس اعلام کرد که دادخواهان ایجاد کرده اند که آشکارا نادرست و ساختگی بودن تصویر از خشونت پلیس. “به نظر می رسد از averments ساخته شده در مربوطه حکم دادخواست که هماهنگ و به خوبی هماهنگ شده تلاش شده است با دادخواهان برای گمراه کردن دادگاه” به آن اضافه شده است.

پلیس قاطعانه به ذکر است که حوادث دسامبر 13 و 15, 2019, خشونت آمیز بود و جمعیت درگیر در گفت حوادث بود اشوبگرانه.

“بسیاری از مردان شایع, بی گناه شهروندان و مقامات پلیس دچار صدمات به دلیل اعمال خشونت آمیز از اراذل و اوباش که زیاده روی در خشونت و آتش سوزی. در علاوه بر این به خرابکاری و آتش سوزی توسط جمعیت وجود دارد گسترده از دست دادن هر دو خصوصی و دولت خواص. گفت: تخریب انکار ناپذیر است در مشاهده شواهد جمع آوری شده تا در حال حاضر ،

پلیس نیز به دادگاه گفت که همه دانش آموزان مجروح شد ارائه کمک های پزشکی توسط نیرو و دولت.

در پاسخ به این اتهام که پلیس وارد محوطه دانشگاه بدون اجازه استشهاد گفت: “آن را تنها با توجه به اجتناب ناپذیر شرایطی به عنوان contemporaneously دستگیر الکترونیکی مدارک و شواهد جمع آوری شده توسط مخاطب است که آن را ضروری است برای آن ورود به دانشگاه بود که به عنوان یک سپر با تظاهر به pelt سنگ و دیگر کشنده اشیاء در نیروی پلیس است.”

“هنگامی که حادثه شورش موجود بود توسط پلیس در 15.12.2019 آن وارد نشده جامع Millia اسلامی پس از آن. بعلاوه هیچ اجباری اقدام گرفته شده در برابر هر یک از این دانش آموزان مشغول به تحصیل در جامع Millia اسلامی” پلیس اضافه شده است.

پلیس همچنین گفت که آنها هشدار اراذل و اوباش به صلح آمیز باقی می ماند. این اراذل و اوباش که به خشونت تبدیل شد و دائما بالا بردن تشویش و تحریک آمیز شعار مسدود اصلی ماتورا جاده ها است.

“در این نقطه از زمان مجمع غیر قانونی اعلام شد. مخاطب بارها و بارها اعلام کرد در بلندگو که مجمع اعلام شد غیر قانونی و کارگردانی اوباش به پراکنده. اما اراذل و اوباش به جای زیر جهت مخاطب آغاز شده pelting سنگ و آجر و بطری و غیره. در پرسنل پلیس و خواص” آن را گفت.

در یک درگیری خشونت آمیز پلیس و ضد کا معترضان در دسامبر 15 سال گذشته بنزین بمب هدف قرار گرفتند در پرسنل پلیس عادی شهروندان و رسانه ها به عنوان یک مواج اوباش کشف و ضبط بخش هایی از جنوب دهلی نو حاضر به اجازه رفتن.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de