بالا مقامات نظامی سابق رئیس جمهور به شدت انتقاد تهمت

واشنگتن: رئیس جمهور تهمت بود به شدت محافظت شده توسط نیروهای نظامی و پلیس ضد شورش به رغم اعتراض های مردم از رنگ عمدتا مسالمت آمیز این هفته است. اما او نمی تواند فرار از خشم سابق رئیس جمهور و رتبه بالا افسران نظامی.

تماس های خود را به “تسلط” تظاهرکنندگان را مورد انتقاد قرار گرفته است به شدت توسط قبلی رئیس جمهور خواستار وحدت و تأمل در مداوم نژادی و بی عدالتی.

جیمز Mattis سابق عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه که او نیز خود را برای اولین بار و سابق وزیر دفاع روز چهارشنبه را محکوم کردند فرمانده کل قوا به عنوان یک تهدید در قانون اساسی گفته شده است “عصبانی و وحشت زده” در تماشای خود از دست زدن به این اعتراضات که به دنبال جورج فلوید مرگ است.

  • George Floyd

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به سعی کنید به جای آن او تلاش می کند به تقسیم.” Mattis نوشت: در مقاله ای در اقیانوس اطلس abcnews گزارش کرده است.
آن را نه فقط در سابق خود را, اما همچنین زمان وزیر دفاع علامت Esper که شکست با رئیس جمهور. Esper گفت که او فکر نمی کنم فعال وظیفه نیروهای نظامی باید اعزام به شهرهای آمریکا برای سرکوب ناآرامی های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به انجام این کار.

Esper را شکستن با رئیس جمهور بود و نه دریافت در کاخ سفید که در آن مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany ساخته شده روشن است که تهمت تا به حال این گزینه به استناد 213 سال قانون, قیام, قانون, که اجازه می دهد او را به انجام این کار.

“این رئیس جمهور است و یکی از منحصر به فرد هدف است و حفاظت از آمریکا در خیابان” McEnany به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

چگونه سابق رئیس جمهور واکنش نشان داد

رئیس جمهور سابق باراک اوباما ابراز همبستگی با معترضان مسالمت آمیز و گفت علت خود نشان داده و یک “یک فرصت باور نکردنی” برای این کشور به مقابله با مسائل مربوط به نژادپرستی نظاممند.

Barack Obama
AFP

“آنها را یک فرصت برای ما به همکاری با یکدیگر برای مقابله با آنها به آنها را به امریکا تغییر و آن را به زندگی می کنند تا آن بالاترین آرمان” اوباما گفت: در طول یک مجازی تاون هال پنج شنبه. “بخشی از آنچه که مرا بسیار امیدوار است این واقعیت است که بسیاری از افراد جوان شده اند گالوانیزه و فعال و با انگیزه و بسیج. چرا که در طول تاریخ خیلی از پیشرفت است که ما در جامعه ما شده است چرا که از افراد جوان است.”
صحبت کردن به طور مستقیم به افراد جوان از, رنگ, او گفت:, “من می خواهم شما بدانید که زندگی شما مهم است. رویاهای خود را مهم است.”

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش گفت او و بانوی اول سابق لورا بوش “که در برابر اصرار به صحبت کردن به دلیل این است که زمان برای ما سخنرانی. این زمان برای ما به گوش دادن.”

فایل عکس

“این است که یک قدرت هنگامی که معترضان حفاظت شده توسط مسئول اجرای قانون, مارس برای آینده ای بهتر” بوش گفت. “کسانی که مجموعه ای از سکوت آن صداها را درک نمی کنند معنای امریکا — و یا چگونه آن را تبدیل به مکانی بهتر است.”

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون گفت: این زمان برای کشور به پرسیدن سوالات دشوار و تأمل مداوم نژادپرستی اما که “ما نمی توانیم صادقانه پاسخ این پرسش در تقسیم و تسخیر ما در مقابل آنها تغییر سرزنش و شانه خالی کردن از مسئولیت جهانی زندگی میکنیم.”

“مردم با قدرت باید اول پاسخ به سوالات گسترش که ‘ما’ و کوچک که آنها را قبول برخی از سرزنش و فرض مسئولیت بیشتر. اما بقیه ما باید برای پاسخ به این سوالات بیش از حد” کلینتون گفت.

رئیس جمهور سابق جیمی کارتر در بیانیه ای گفت که او و بانوی اول سابق Rosalynn کارتر “pained توسط غم انگیز نژادی و بی عدالتی و در نتیجه واکنش های ما در سراسر کشور در هفته های اخیر.”

“ما نیاز به یک دولت به عنوان خوب به عنوان آن مردم است و ما بهتر از این” قدیمی ترین زندگی رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de