تپه آفتابی’ مدیر ورزشی Jon Caffrey می پذیرد چالش جدید به عنوان دستیار اصلی در فولرتون

متنوع دبیرستان دو و میدانی حرفه ای از جان Caffrey ساخته شده است که به نوبه خود یکی دیگر.

تپه آفتابی’ موفق مدیر ورزشی سابق و مربی فوتبال اتحاد چپ اتوبان لیگ مدرسه و پذیرش دستیار اصلی پست در نزدیکی فولرتون او تایید کرد پنج شنبه.

Caffrey, 48, نظارت, دو و میدانی, ASB و نظم و انضباط در فولرتون.

“این همیشه دشوار است به ترک چیزی است که, صفحه اصلی,” او گفت: تپه آفتابی. “اما من بسیار هیجان زده هستم برای این چالش جدید است.”

به عنوان تپه آفتابی’ مدیر ورزشی شش سال گذشته Caffrey جایگزین افسانه ای رالف Trigsted و هدایت برخی از بهترین مربیان در اورنج کانتی.

شش نفر از Caffrey مربیان به دست آورده اورنج کانتی ثبت نام مربی سال افتخارات. آنها عبارت بودند از: پیت Karavedas (فوتبال) جائه Byun (بسکتبال), کیت Nighswonger (girls water polo), Arlie کارنی (بیس بال) مایک Schade (فوتبال پسران) و جف گوردون (فوتبال دختران).

تپه آفتابی همچنین برنده چندین CIF-اس اس عناوین و یکی CIF دولت SoCal تاج در طول Caffrey تصدی.

این فصل Lancers’ تیم فوتبال دستگیر اول آن عنوان بخش از سال 1992. پسران و دختران تیم فوتبال را نیز برعهده عناوین در سال های اخیر است.

Byun led دختران تیم بسکتبال به شیراز منطقه ای عنوان سه فصل پیش.

“او انجام داده است یک کار شگفت انگیز در تپه آفتابی,” Karavedas گفت: از Caffrey که هم مربی و سافتبال به مدت دو سال در مدرسه.

جالب Caffrey مربی Karavedas (Calvary Chapel/داونی) و Byun (آفتابی تپه) در دبیرستان و سپس مربی آنها را به بالا و مربیان است.

Caffrey وارد آفتابی تپه در سال 2009 به مربی فوتبال است. او قبلا مربی فوتبال در وایتیر مسیحی این برنامه با پدرش تام منجر به سه بخش عنوان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de