RTC اتوبوس در حیدرآباد به احتمال زیاد به از سرگیری خدمات از ژوئن 8

حیدرآباد: RTC اتوبوس در حیدرآباد ممکن است عامل شروع از تاریخ 8 ژوئن.

روز چهارشنبه وزیر حمل و نقل P Ajay Kumar برگزار شد جلسه با مقامات در اتوبوس Bhavan و خواسته مقامات به آماده شدن برای از سرگیری خدمات.

RTC اتوبوس به رفت و آمد در مهار مناطق حیدرآباد

در این جلسه تصمیم گرفته شد که هیچ اتوبوس را طبقه در مسیرهای مهار مناطق در حالی که در غیر مهار مناطق تمام اقدامات احتیاطی گرفته خواهد شد.

حتی پس از از سرگیری خدمات RTC اتوبوس در حیدرآباد نمی خواهد اجازه می دهد تا مسافران فراتر از حد مجاز در سفارش به رعایت فیزیکی فاصله هنجار شده است.

جدا از کلاه در تعدادی از افراد در اتوبوس و هیچ ایستاده مسافران اجازه خواهد داشت. هیچ کس مجاز به ایستادن روی پای تخته.

اقدامات پیشگیرانه

به عنوان بخشی از اقدام احتیاطی تمام اتوبوس ها خواهد بود مقادیر قبل از خروج از اتوبوس انبار. مسافران ارائه خواهد شد با ضد عفونی کننده دست در نقطه شروع مسیر.

این احتمال وجود دارد که همه مسافران را به معرض حرارتی اسکن. حرارتی اسکن از رانندگان اتوبوس ها نیز انجام می شود. تمام اتوبوس ها را دست عفونی.

حیدرآباد مترو راه آهن

به عنوان دولت آغاز شده آرامش بخش محدودیت هایی که اعمال شده با توجه به شیوع کروناویروس ها, حیدرآباد, مترو, راه آهن خدمات نیز به احتمال زیاد به زودی آغاز خواهد شد.

طبق این گزارش در سفارش به رعایت فیزیکی فاصله هنجارهای حیدرآباد مترو راه آهن ممکن است محدود کردن تعداد مسافر در قطار به 50 درصد از ظرفیت آن است. حتی اگر 50 درصد قانون است که به دنبال یک قطار با ظرفیت حمل 500 مسافر.

ممکن است به ذکر است که حیدرآباد مترو راه آهن و RTC اتوبوس را متوقف کرده اند خدمات خود را پس از اعمال از سراسر کشور مستند شامل گسترش coronavirus.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de