مکان پرستش, هتل ها, مراکز به دوباره باز کردن در TS از ژوئن 8

حیدرآباد: تمام مکان های عبادت هتل ها و مراکز خرید در خارج از مهار مناطق در Telangana را دوباره باز از ژوئن 8, دولت, دولت اعلام کرد که در روز پنج شنبه.

دولت با صدور سفارش با دستورالعمل در خط با کسانی صادر شده توسط وزارت امور on May 30.

این انجام شد با توجه به مرحله بازگشایی فعالیت های ممنوع در مناطق خارج از مهار مناطق.

دولت سفارش (رفتن) اجازه بازگشایی اماکن مذهبی/مکان عبادت در مکان های عمومی, هتل ها, رستوران ها و دیگر خدمات هتل و مراکز خرید دیگر از بازی های مراکز و سالن سینما. این خواهد بود موضوع را به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) به عنوان تجویز شده توسط دولت از زمان به زمان.

اما فعالیت هایی مانند موسسات آموزشی, مترو, راه آهن, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, مجتمع های ورزشی, میله, اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی و توابع و بزرگ دیگر جماعت باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر کشور.

دولت در 31 ماه مه اعلام کرده بود تمدید مستند در مهار مناطق تا 30 ژوئن مجاز تسهیلات در مناطق خارج از مهار مناطق.

طبق آخرین رفتن شب حکومت نظامی ادامه خواهد داد و در سراسر کشور از 9 بعد از ظهر تا 5 صبح هیچ مغازه ها/موسسات به جز بیمارستان ها و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند پس از 8.30 بعد از ظهر

بزرگ تجمعات عمومی/جماعت ممنوع باقی می ماند. اما ازدواج مجامع مربوط مجاز خواهد بود با حداکثر 50 شرکت کنندگان است. مراسم تشییع جنازه/آخرین مجامع مربوط مجاز خواهد بود با حداکثر 20 شرکت کنندگان است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de