موبایل شارژر بند ناف برداشته شده از مثانه

گواتی: یک دکتر در اینجا در زمان از یک موبایل شارژر بند ناف از مثانه از 30 سال با وجود مرد “گمراه کننده” جراح به عامل در معده است.

Walliul اسلام یک مشاور جراح در یک بیمارستان خصوصی در اینجا گفت: در روز جمعه که آمد به او چند روز برگشت و او را مطلع است که او با درد معده پس از مصرف یک کابل هدفون اشتباه.

“مرد دروغ به عنوان چیزی بود که در دستگاه گوارش بعد از عمل جراحی. پس از آن یک X-ray شناسایی کابل از یک شارژر موبایل خود را در مثانه. این مرد تا به حال وارد شده به تلفن همراه شارژ سیم از طریق آلت تناسلی خود را,” دکتر گفت: رسانه ها در روز جمعه.

او افزود که از بند ناف گرفته شد با موفقیت و بیمار رو به بهبود است.

“عمل جراحی می تواند اجتناب شده است تا به حال در این زمینه گفت: واقعیت واقعی. بند ناف می تواند حذف شده اند از طریق آلت تناسلی و مجرای ادرار از طریق آن او تا به حال وارد شده آن” جراح گفت.

اسلام نوشته شده واکنش خود را در Facebook صفحه گفت: “شگفتی در عمل جراحی! پس از 25 سال تجربه در جراحی, من همچنان متعجب و شوکه موارد شبیه به این که من فکری و فولاد مهارت به چالش کشیده… 30 سال, پیر مرد به من آمد با شکایت از شکم درد و تاریخچه خوردن تصادفی از هدفون. من عمل بر او برای پیدا کردن چیزی در دستگاه گوارش… اما به جای کشف یک شارژر تلفن همراه بند ناف در مثانه ….همه شما باید حدس زده نقطه ورود و مسیر (آن وارد شده از طریق خود آلت تناسلی و مجرای ادرار به مثانه)… بهداشت روانی او را به باقی می ماند یک سوال… عمل جراحی با موفقیت انجام شد و بیمار دوره نقاهت… همه چیز امکان پذیر است در این زمین واقع !”

این مرد که گفته شد در عادت قرار دادن اشیاء از طریق آلت تناسلی خود را به لذت جنسی. “این عمل را می توان به عنوان نامیده پیشابراه یا urethral sounding. در مورد بند ناف رو تسلیم در مثانه متصل به مجرای ادرار. من هرگز یک مورد مانند این را در 25 سال خدمات پزشکی حرفه ای” اسلام گفت: امتناع از فاش کردن هویت بیمار است.

عمل جراحی انجام شد و در بیمارستان خصوصی از آنجا که اکثر بیمارستان های دولتی در گواتی ابلاغ شده است به عنوان COVID-19 درمان مراکز.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de