اجازه دهید روحانیت آسایش بیماران

در یک بیماری به خصوص پایان زندگی مردم می ترسند. آنها اغلب در درد بزرگ است. اگر بیماری ترمینال آنها می دانند که آنها در حال گرفتن آخرین سفر بر روی زمین است.

به همین دلیل است که اگر آنها درخواست آن آنها می خواهند برای دیدن خود روحانیت برای ارائه آسایش و صلح است. این می تواند یک مسیحی کشیش, کشیش یا وزیر و یک خاخام یهودی, مسلمان, امام یک clergyperson از یکی دیگر از ایمان است. به عنوان حتی سکولار مطالعات نشان داده اند که ایمان می آورد و قدرت و امید به بیمار و خانواده خود را.

روحانیت برای بسیاری از سنت های دینی اداره نوعی از “last rites” را که ویژه معنوی راحتی به فرد و همچنین خانواده و دوستان است.

تصور کنید که شما بیمار هستید با یک ممکن است بیماری کشنده. شما سقوط در خانه یا محل کار و در حال انجام در یک جیغ آمبولانس به بیمارستان محلی که در آن شما در حال چرخ به اتاق اورژانس. بعد از حمل و نقل شما را به یک تخت در بخش مراقبت ويژه. متعدد ناشناخته پرسنل پزشکی و پزشکان مراجعه کنید. شما در حال برخوردی خشن روبرو بکند و با سوزن هر چند ساعت. شما نمی توانید خواب. شما به تنهایی و ترس که این پایان کار است.

در طول این COVID-19 گیر خانواده و دوستان خود را نمی تواند سفر شما را به راحتی و یا اگر برجسته ترمینال می گویند خوب خداحافظی. نه می تواند خود را clergyperson به شما یادآوری می کنند ایمان خود را به دعا با شما و به راحتی شما است که خدا در میان. کادر پزشکی با این حال فوق العاده و کارآمد تنها می تواند انجام این کار بسیار فراتر از خود بیمارستان وظایف. شما به تنهایی به دنبال کاملا در پایان زندگی و ابدیت است.

به همین دلیل است که مدت زمان طولانی گذشته برای مقامات سیاسی و بیمارستان ها اجازه می دهد تا روحانیت به “ضروری پرسنل” به بازدید از بیماران. با کلیساهای سواحل و رستوران ها شروع به باز کردن وجود دارد هیچ دلیلی برای انکار بیمار از جمله کسانی که در بیمارستان ها و آسایشگاه ها و تسکین دهنده پوست معنوی راحتی.

به عنوان کشیش از کلیسای سنت جیمز کلیسای اسقفی در نیوپورت بیچ یکی از معنوی وظایف اداره “unction,” مسح کسانی که بیمار هستند و یا در حال مرگ با روغن مقدس. این را نمی توان انجام می شود تقریبا اما باید انجام شود در فرد است. این سوگندی نیاز فیزیکی اداره از روغن مقدس. محله های کشیش نشین من که در بیمارستان به من نیاز به در دسترس در حال حاضر.

به طور طبیعی هر احتیاط باید گرفته شود. تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) باید پوشیده شود. بازدید روحانیون باید با توجه به دوره ای coronavirus آزمون. جدید بطری روغن مسح می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر بازدید.

به عنوان روحانیت ما می دانیم که خطر ابتلا به ویروس. اما ما مانند پاسخ اول: آتش پلیس و پزشکی کارگران است که در طول تاریخ به وسیلهی کسانی که رنج می برند از دوره ای که آفت زده اند بشریت است. چنین رویدادی ثبت شده در مورد طاعون بزرگ لندن از 1665-65 در “مجله طاعون در سال” توسط دانیل دفو بهترین و شناخته شده به عنوان نویسنده از “رابینسون کروزوئه است.” حدود یک چهارم از لندن 400,000 نفر کشته شدند. او نوشت: “به تمام خانواده های که آلوده بودند و پایین بود که وزرای دعا با آنها و انتظار مرگ هر دقیقه و هیچ یک از آنها فوت کرد.”

در آمریکای امروز محدودیت های شدید در روحانیت بود نه تحمیل شده در طول آنفلوآنزای اسپانیایی 1918-19 آسیایی آنفولانزا از 1957-58 یا هنگ کنگ آنفولانزا از 1968-69.

آنچه که در موضوع در حال حاضر برای روحانیت چیزی است که روانشناسان تماس “ديسترس اخلاقی” و “اخلاقی آسیب است.” به این معنی که ما رنج می برند و سختی غیر ضروری از آنجا که ما در زمان نذر به وزیر به بیمار در حال مرگ و محروم است که می توان کاهش داد با در نظر گرفتن اقدامات مناسب. زمانی که ما می توانیم انجام این کار ما را از رنج می برند اخلاقی آسیب است که به خودی خود آشکار در گناه.

ما درک می کنیم که جمع آوری به عبادت به طور کامل ممکن است دیگر و ما از این اقدامات است. ما باید عشق همسایه ما که خدا ما را دوست دارد. ما نمی خواهید برای قرار دادن ما جماعت در راه آسیب است. اما ما روحانیون باید در خط مقدم بیش از حد.

من به تازگی بازدید من استارباکس محلی را انتخاب کنید تا به لحاظ اجتماعی فاصله فنجان چای و این اولین بار من تا به حال شده است وجود دارد در هفته. با دیدن عکس العمل افراد نسبت به من در من روحانیت یقه دلگرم کننده بود. آنها به من “اشاره” به معنی “من خوشحالم که شما اینجا هستید. من خوشحالم که نشانه ای از خدا در نزدیکی من است.”

روحانیت می خواهید با خیال راحت وزیر به مردم ما و جامعه است.

به ما اجازه رفتن به بیمارستان ها و خانه های سالمندان. مردم ما نیاز ما نیازهای جامعه ما و جهان به ما نیاز دارد.

برگرد. کانن مدل لباس Evans Voorhees است که کشیش از کلیسای سنت جیمز کلیسای اسقفی در نیوپورت بیچ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de