جو بایدن تساوی توجیه واکنش بیش از حمایت AB5

حداقل 40 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر.

شما می خواهم انتظار سیاستمداران که قهرمان حقوق کارگران از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — به مخالفت با اقدامات است که حد آمریکایی ها فرصت هایی را برای حمایت از خود و خانواده خود را.

شما اشتباه باشد. بایدن در تراز وسط قرار دارد با اتحادیه کارگری حامیان در حمایت از یک قانون کالیفرنیا است که سرقت از افراد بی شماری از درآمد طبقه متوسط درآمد. آمریکایی ها در طول تاریخ تا به حال این فرصت را به هر دو کار در یک شرکت به عنوان یک کارمند و یا رئیس خود را به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل. کالیفرنیا مجلس لایحه 5 (AB5) در اثر ژانویه 1st, و به طور موثر درب مستقل پیمانکاری در سراسر کشور طلایی.

کسب و کار در پاسخ به سرعت به سختی مجازات در AB5 با مهار خود را با استفاده از پیمانکاران در دولت است. صدها نفر از اخبار اهل کالیفرنیا مترجمان آزاد که دیدم درآمد خود را خشک شبانه; به گزارش نیویورک تایمز در یک ویرایشگر کپی در اوکلند که وضعیت پزشکی ساخته شده و انعطاف پذیری مستقل یک انتخاب منطقی است که از دست داده در قرارداد برای این سال در مجموع $120,000. کارن اندرسون مترجم آزاد در کالیفرنیا است توسط قانون جمع بی شماری از داستان های شخصی از پیمانکاران زندگی طرح میتوانست توسط قانون است.

واکنش سریع بود و دو حزبی: مارکوس Moulitsas بنیانگذار لیبرال وبلاگ Daily Kos است مورد حمله بر دولت سیاستمداران: “AB5 از بین بردن معیشت و از بین بردن توانایی مردم برای انتخاب سبک خود را از کار. اجازه دهید مترجمان آزاد که می خواهند به مترجمان آزاد مستقل.” سابق کالیفرنیا, Senator Barbara Boxer نوشت: در سان فرانسیسکو کرونیکل که محدود کردن کار به “کارمند مدل متوسط به مراتب کمتر فرصت” برای افراد به کسب درآمد.

بایدن یک طعم و مزه از هر دو حزب دیوانگی هفته گذشته زمانی که او در توییتی که در کالیفرنیا باید رای در یک رای گیری در این سقوط به چالش کشیدن AB5. “من ثبت نام Dem در کالیفرنیا است که دیگر نمی تواند کار به عنوان یک مترجم آزاد [چرا که] از #ab5 ایم” یکی تحت تاثیر قرار پیمانکار است. “از آنجا که از #AB5 من رای خواهد داد خواه دولت برای کرسی برای اولین بار است.” “#AB5 است به ما ضربه در چک. ما خواهد شد مراقبت از خانواده های ما برای اولین بار.” یک هنرمند مستقل در کالیفرنیا خلاصه آن این است: “AB5 را نابود کرده است معیشت صدها هزار نفر از پیمانکاران مستقل. از آن محافظت بسیار کمی لطمه می زند و بیش از 300 مشاغل که کار بر روی قرارداد.”

با چنین مخالفت چگونه می تواند چنین بد قطعه ای از قوانین تبدیل شدن به قانون ؟ اتحادیه های کارگری به مدت طولانی نفرت کسب و کار استفاده از پیمانکاران ترجیح می دهند 1940s-عصر کارمند-تنها فرمول است که تسهیل سازماندهی محل کار. کالیفرنیا اتحادیه های کارگری بودند به خصوص علاقه مند در سازماندهی فرفره اقتصاد شرکت—فکر کردن اجسام و یا Shipt—که رانندگان و خریداران و پیمانکاران به جای کارکنان.

کالیفرنیا Assemblywoman Lorena Gonzalez سابق اتحادیه سازمان و هنوز هم یک کارت حمل عضو Teamsters بود منجر حامی در AB5 و از نزدیک با دولت های کارگری در تهیه پیش نویس مفاد آن است. Gonzalez توصیف هدف او این است: “[W]e دریافت AB5 – و پس از آن ما سازماندهی کارگران به یک اتحادیه.”

فرفره کارگران نمی توانید پیوستن به یک اتحادیه اگر آنها لازم نیست که یک گیگ و این چیزی است که در کالیفرنیا رویکرد وعده.

در یک تجزیه و تحلیل اقتصادی صادر شده در طول این هفته یک فرفره شرکت اقتصاددان برآورد یک “76% کاهش در تعداد از رانندگان پیدا کردن کار” باید این شرکت مجبور می شود برای طبقه بندی رانندگان به عنوان کارکنان.

یک مطالعه از برکلی تحقیقات گروه مشاوره که حمایت از فرفره شرکت یافت 80-90 درصد کاهش فرفره کار فرصت های ایالتی.

بایدن ممکن است تصمیم خود را AB5 تایید لازم است به باقی می ماند در کار را زینت های خوب در انتخابات سال است. اما شما نمی تواند یک مدافع وسط کلاس اگر شما تایید یک سیاست است که ضربات کارگران خارج از آن.

مایکل Lotito یک کار وکیل مستقر در سان فرانسیسکو و واشنگتن, DC. مایکل Saltsman است که مدیر عامل در اشتغال سیاست های موسسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de