در بریتانیا تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید احیای خاطرات دیگران کشته شده توسط پلیس

“که به کشته شدن مارک دوگان? پلیس کشته شدن مارک دوگان,” تظاهرکنندگان شعار می دادند در یک تظاهرات در لندن بیش از آخر هفته.

دوگان شد 29 ساله سیاه مردی که به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط یک ناشناس شهری افسر پلیس در تاتنهام در شمال لندن در تلاش بازداشت Aug 4, 2011. در حالی که تظاهرات در ابتدا مسالمت آمیز روز است که به دنبال دیدم برخی از گسترده ترین مقاله های مدرن در تاریخ بریتانیا.

“تصاویری از خشونت — با صدها نفر از جوانان غارت مغازه ها و محیط کسب و کار به آتش کشیده و درگیری با پلیس در تقریبا یک دوجین محله — عمیقا شوکه لندن, خرید و فروش شهر فوق العاده مخرب ضربه” واشنگتن پست آنتونی Faiola نوشت: در آن زمان. ناآرامی ها به زودی گسترش به شهرهای دیگر از جمله بیرمنگام و منچستر.

دیوید کامرون نخست وزیر رو فشار در زمان را در ارتش به عنوان پلیس گزارش شده حدود 3000 دستگیری و پنج مرگ و میر در ارتباط با شورش در سراسر کشور — یک مسیر از حوادث که امروز معترضان باید تشدید یافت.

پلیس ادعا کرد که آنها معتقد بودند دوگان حمل اسلحه و عمل در دفاع از خود در آن زمان در حالی که خود را عزادار خانواده باید همیشه حفظ او اعدام شد. در سال گذشته خانواده خود را حل و فصل ادعای خسارت علیه نیروی پلیس برای نامعلومی شکل است.

“به جای قرار دادن پسر من در محاکمه آنها به ضرب گلوله او را نه یک بار بلکه دو بار” دوگان مادر, پاملا گفت: نگهبان در سال 2014 پس از استنطاق به مرگ او حکومت او قانونی کشته شدند اگر چه به هیئت منصفه نشان داد در حالی که او ممکن است مسلح زودتر او غیر مسلح و احاطه شده توسط افسران پلیس هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد.

“پسر من با زندگی انسان تا زمانی که پلیس رو نگه دارید از او,” او گفت:.

روز چهارشنبه پلیس بریتانیا با صدور بیانیه ای گفت: آنها ایستاده بود و با کسانی که “وحشت زده” از مرگ فلوید و “عدالت و پاسخگویی باید به دنبال.” در این بیانیه پاسبان در سراسر کشور اذعان کرد که “پلیس پیچیده و چالش برانگیز و گاهی اوقات ما سقوط کوتاه است.”

در رسانه های اجتماعی منتقدان پلیس در پاسخ با این نام برخی از افرادی که فوت کرده اند در بازداشت پلیس در بریتانیا از جمله دوگان, کریستوفر توسکا سارا نی و Sheku Bayoh.

فعالان همچنین استناد به نام Sean Rigg که در سال 2008 پس از مهار توسط ماموران پلیس قرار داده و در صورت پایین به موقعیت مستعد برای هفت دقیقه.

Rigg که دچار اسکیزوفرنی و زندگی کرده بود در مرکز سلامت روان, درگذشت Brixton در ایستگاه پلیس پس از فشار به کمر و گردن است.

“من می توانم از فکر می کنم در مورد شان بود چرا که دقیقا آنچه را که آنها به او” Rigg خواهر مارسیا گفت: Elle magazine توصیف او در واکنش به این ویدئو فلوید مرگ است. “من به عنوان جهنم دیوانه,” او گفت:.

فلوید مرگ فرستاده امواج شوک در سراسر جهان جرقه تظاهرات در شهرستانها در سراسر اروپا به عنوان فعالان صحبت کردن در برابر سیستمیک نژادپرستی و نابرابری. ویروسی فیلم از 46 ساله در آخرین لحظات باعث بریتانیا برای مقابله با سابقه خود از خشونت پلیس و تاثیر آن در جامعه است. مشابه حساب شروع به رخ می دهد در پی کشتار فلوید.

“خشم احساس مختلف” 23 ساله از معترضان ویکتوریا Monari گفت: پست پس از حضور در تظاهرات در میدان ترافالگار لندن در آخر هفته گذشته. “جورج فلوید تصویری ساخته شده است که هر کس چیزی را حس می کنید. وجود این سطح از جمعی غم و اندوه است.”

Monari که متولد کنیا و به لندن نقل مکان کرد 10 سال پیش گفت که نژادپرستی وجود دارد در خاک بریتانیا فقط به عنوان نشانی از آن را در کشورهای دیگر است. “ما یک مشکل و بی عدالتی ما یک مقدار طولانی تر از راه رفتن پس از تظاهرات حیاتی,” او گفت:, و اضافه کرد که او heartened برای دیدن آمریکایی ها موضع پس از قرن ها ظلم و ستم.

“من هرگز خودمان افتخار به سیاه و سفید در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de