حیدرآباد: دو قتل در langerhouz, داد و بیداد کن تعقیب به مرگ

حیدرآباد: یک مورد از قتل دو گزارش در Langerhouz منطقه غرب منطقه در شهرستان که در آن یک داد و بیداد کن sheeter و دیپلم خود هک شد به مرگ است.

در شب جمعه Shaik محمد با نام مستعار Chandi محمد یک داد و بیداد کن sheeter از Golconda ایستگاه پلیس همراه با همدست خود Faiyazuddin با نام مستعار Abbu شد رفتن بر روی دو چرخ در احمد مستعمره MD خطوط هنگامی که یک تیم از مهاجمان تعقیب آنها را با یک ماشین و بعد آنها را نقش برآب.

مهاجمان که همچنین اعتقاد بر این بود که rowdy عناصر چاقو این دو با سلاح های کشنده و در نتیجه در لحظه مرگ.

این حادثه باعث ترس و وحشت در میان مردم در این منطقه است. یک تیم از پلیس و کارشناسان پزشکی قانونی سرنخ تیم و سگ فشرده شد و به خدمات. بعد کمیسر پلیس حیدرآباد Anjani کومار و DCP غرب منطقه A R Srinivas visted صحنه جرم.

یک مورد ثبت شده در ایستگاه پلیس langerhouz و تحقیقات در جریان است. در یک روز و در مجموع چهار قتل از موارد گزارش شده در حیدرآباد شهرستان ایجاد حس ترس و وحشت در میان شهروندان است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de