حیدرآباد: 48 PG پزشکان تست مثبت برای COVID -19 تا کنون

حیدرآباد: در حیدرآباد مجموع 48 PG پزشکان شده اند آزمایش مثبت برای COVID-19.

طبق این گزارش از این پزشکان 17 از Osmania دانشکده پزشکی.

32 پزشکان آزمایش مثبت: T-JUDA

این Telangana-Junior Doctors Association (T-JUDA) گفته است که 32 پزشکان آزمایش مثبت برای COVID-19 در Osmania کالج پزشکی بيمارستان های.

“32 کار پزشکان شده اند آزمایش مثبت برای coronavirus تا حالا. به عنوان COVID-19 موارد در حال افزایش روز به روز در کشور ما به خصوص در GHMC منطقه و همچنین نزدیک به 32 پزشکان آزمایش مثبت در Osmania کالج پزشکی بيمارستانهای آموزشی (بسیاری از آزمون ها گزارش انتظار),” Uma Nagendra Vishnu, رئیس جمهور, T-JUDA گفت.

“ما به درخواست وزارت بهداشت برای ادامه خودخواسته قرنطینه فهرستی از وظایف همه کارکنان بهداشتی درمانی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض و برای حفظ ذخیره نیروی کار اما با حداقل 7 روز خود اعمال قرنطینه مدت” اعلام کرد.

ویشنو در ادامه گفت که Telangana دولت صادر کرده است یک دایره و یک کمیته تشکیل شد به ارائه اقامت به مایل بهداشت و درمان کارگران است.

“بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی ترس از اعضای خانواده خود را آلوده شدن و درخواست اقامت به عنوان در هر دایره. از این رو ما درخواست وزارت بهداشت برای ارائه خوابگاه به مایل بهداشت و درمان کارگران است. PPE کیت و N-95 ماسک های ارائه شده برای وظیفه از کیفیت ضعیف هستند و به طور متناوب و به اندازه کافی عرضه می شود” اعلام کرد.

کروناویروس در بیمارستان های دیگر

Coronavirus نیز آلوده دو پزشک از گاندی کالج پزشکی, پنج از نظام موسسه علوم پزشکی. دو اساتید یکی ex-استاد و سه دیپلم اساتید در Petlaburj زنان و زایمان بیمارستان نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

منبع: با ورودی از آنی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de