صدها مارس در کوستا مسا برای جورج فلوید در اعتراض به خشونت پلیس

حدود 500 نفر در تمام سنین و نژادها و اقوام مسالمت آمیز راهپیمایی بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, برای, درخواست برای عدالت در جورج فلوید مرگ و پایان دادن به حملات خشونت پلیس.

معترضان شعار می دادند و به مرحله اجرا علائم با پیام حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و نیاز به یک سیستم عدالت است که رفتار هر کس به همان اندازه.

تظاهرات آغاز شد و حدود 4 بعد از ظهر در پارکینگ یک وان در شرق خیابان 17 قبل از حرکت به سمت مثلث مربع و بازگشت دوباره است. افسران پلیس بودند در این نزدیکی هست – در برخی از ماشین ها و موتور سیکلت darted جلوتر از معترضان به قطع ترافیک خودرو و روشن شدن راه.

  • یک افسر پلیس بلوک ترافیک به عنوان معترضان مارس بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید و پایان دادن به پلیس حوادث با خشونت به بار آورده است. (عکس از ایان چرخ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • معترضان تصویب مثلث مربع به عنوان آنها در راهپیمایی بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید و پایان دادن به پلیس حوادث با خشونت به بار آورده است. (عکس از ایان چرخ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • معترضان زانو زدن پس از راهپیمایی بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید و پایان دادن به پلیس حوادث با خشونت به بار آورده است. (عکس از ایان چرخ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • معترضان راهپیمایی بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید و پایان دادن به پلیس حوادث با خشونت به بار آورده است. (عکس از ایان چرخ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • معترضان راهپیمایی بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید و پایان دادن به پلیس حوادث با خشونت به بار آورده است. (عکس از ایان چرخ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • معترضان راهپیمایی بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید و پایان دادن به پلیس حوادث با خشونت به بار آورده است. (عکس از ایان چرخ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • جینا ون-دونتر از کوستا مسا و پدرش, لری, عمومی, نگه دارید تا نشانه در طول تظاهرات. معترضان راهپیمایی بالا و پایین نیوپورت بلوار در کوستا مسا در چهار شنبه, ژوئن 4, خواستار عدالت در مرگ جورج فلوید و پایان دادن به پلیس حوادث با خشونت به بار آورده است. (عکس از ایان چرخ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

کیرا Smith, 25, از Tustin به نام همکار با راهپیمایان در اطراف او می گویند نام فلوید و دیگران که فوت کرده اند در سال های اخیر پلیس به حوادث از جمله Breonna تیلور, سیاه, کنتاکی, زنی که پس از درگذشت او به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در آپارتمان او در ماه مارس است.

“بسیاری وجود دارد نام – که مشکل است.” اسمیت گفت.

اسمیت گفت که او نگران بود در مورد حضور در, اعتراض, به خاطر ترس از خشونت پلیس پاسخ.

“اما سپس به من گفت:” شما می دانید چه ؟ من باید در اینجا’,” او گفت:. “این مهم است که من اینجا هستم نه فقط برای آینده اما برای آینده همه آمریکایی های سیاه و سفید.”

تظاهرکنندگان در نزدیکی برگزار علائم با پیام برابری و پلیس اصلاحات. خود شعارهای حدودا از “نه عدالت بدون صلح” به “سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” به “من نمی توانم نفس بکشم!”

زمانی که جمعیت فرود دوباره در وان پارکینگ, سازمان, ژان پل Howard مطرح شده یک بلند گو حرف زدن گفتن معترضان که حضور این یکی مارس نمی تواند به اندازه کافی به را تغییر دهید.

“بسیاری از ما این کار را برای بیش از حد طولانی” هوارد گفت. “من با همه در اینجا … که یک ماه از زمانی که استراتژی است که هنوز هم در حال توسعه که ما در حال مبارزه با قلم و کاغذ و ما در حال مبارزه با ما رای.”

“اجازه دهید همان انرژی از دو هفته گذشته به دو سال و چهار سال و هشت سال, 10 سال,” او گفت:.

جینا ون-دونتر از کوستا مسا و پدرش, لری, طولانی, ساحل, گوش در مخاطب است.

“من فکر می کنم که آن زمان که به عنوان یک فرد است که ما نشستن در ناراحت کننده فضاهای,” جینا گفت. “آن زمان ما به ایستادگی با مردم در امریکا, چرا که به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

لری گفت: او می آموزد ادیان جهان کلاس در سنت جوزف دبیرستان در لیکوود و سخنرانی خود دانش آموزان بر اهمیت تحمل.

“اگر من قصد دارم به آموزش بچه ها من که تحمل همه چیز است, پس از آن من باید از اینجا به تمرین آنچه که من موعظه” او گفت:.

5:30 p. m., جمعیت شروع به خرد شدن. برخی از گروه های کوچک باقی مانده در امتداد خیابان 17 به موج علائم در عبور رانندگان است.

یکی دیگر از سازمان هری Bagramian رئیس جمهور از ساحل نیوپورت پروژه های غیر انتفاعی دادن نور گفت: مارس بسیار موفق بود.

“اورنج کانتی آمد با هم برای یک علت بسیار مهم است.” “من معتقدم که ما در حال ساخت امواج را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de