ER, مراقبت های فوری و یا دکتر منظم — از کجا باید بگیرم فرزند من?

هنگامی که کودک شما بیمار و یا صدمه دیده مغز خود را می توانید به حالت وحشت. به کجا بروید ؟ مراقبت فوری ER پزشک مراقبت اولیه خود را? در اینجا به طور کلی آنچه شما نیاز به دانستن قبل بنابراین شما می دانید چه باید بکنید. (داشتن یک طرح عمل برای ضرب و شتم وحشت به عقب; هنگامی که در شک, دریغ نکنید به انتخاب کنید تا گوشی.)

اورژانس

“ER برای همه چیز شما بسیار نگران می گوید:” دکتر تیموتی Korber یک طب اورژانس پزشک در Fountain Valley Regional Hospital. اتاق اورژانس می تواند رسیدگی جدی ترین موارد و تمام منابع از یک بیمارستان بزرگ.

وقتی چیزی واقعا gnarly اتفاق می افتد, ما اولین غریزه می تواند به عجله به ER اما در واقع وجود دارد بسیاری از شرایط است که می تواند به کار گرفته شده در جاهای دیگر.

“ER برای بیماران دچار تهدید کننده زندگی شرایط اضطراری از قبیل خرد کردن, درد قفسه سینه, نفس نفس زدن برای هوا و از دست دادن هوشیاری و یا لکنت زبان می گوید:” دکتر آدم سلیمان افسر ارشد پزشکی برای MemorialCare پزشکی پایه و اساس است.

دلایل دیگر به آمار ER ؟ “اگر شما نیاز به آرام بخش, اگر شما نیاز به بسیار پیچیده بخیه, اگر شما نیاز به یک متخصص. اما در واقع آن ها موارد بسیار نادر می گوید:” دکتر استیون Abelowitz مدیر پزشکی و رئیس جمهور ساحلی بچه های پزشکی اطفال ،

Abelowitz توصیه می کند که اگر واقعا زندگی را تهدید کند پدر و مادر 911 تماس بگیرید. “اگر هر وضعیت شما نیاز به رفتن به ER حق دور شما نمی خواهید به در یک ماشین رانندگی با یک کودک. آن را بیش از حد خطرناک است.”

دلایل دیگر به عجله به ER ؟ شما صرف مقدار زیادی از زمان و خنک کننده خود را در اتاق انتظار اگر فرزندتان بیماری کمتر تهدید کننده زندگی از دیگر بیمارانی که اتفاق می افتد وجود دارد. آن را می توانید افشای کودک خود را (و شما) به افراد دیگر به طور بالقوه با بیماری های عفونی. و می توان آن را بسیار گران تر است که یک سفر به مراقبت های فوری و یا به طور منظم خود را ،

مراقبت فوری

مراقبت های فوری مفید است به عنوان یک ساعت بعد گزینه هنگامی که کودک خود را مجروح می شود و یا بیمار اما این وضعیت نیست و تهدید کننده زندگی است. مراقبت های فوری با این نسخهها کار برای چیزهایی مانند رگ به رگ مچ پا در بعد از ظهر یکشنبه یک عفونت ادراري است که نمی توانید صبر کنید یا سوختگی جزئی در یک شنبه شب.

برای مردمی که آیا یک پزشک مراقبت های اولیه مراقبت های فوری است و همچنین یک راه برای رسیدن به کسی را دیدن و سریع است. آنها ارائه نمی دهد این نوع از مراقبت های شخصی و پیگیری است که یک پزشک متخصص اطفال خواهد بود.

پزشک مراقبت های اولیه

علاوه بر این به خوبی چک, ورزشی, physicals واکسیناسیون و مانند پزشک مراقبت اولیه خود را مجهز به خیلی بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم.

“در واقع ما می توانیم مراقبت از هر چیزی است که زندگی را تهدید می گوید:” Abelowitz. در ساحلی کودکان و نوجوانان آنها می تواند طیف گسترده ای از بیماریها از جمله رگ به رگ شدن, پارگی, تکان مغزی, عفونت های پوستی, بثورات, استفراغ, اسهال, تب, گوش و عفونت گلو درشت ذات الریه برونشیت و حتی گزش حیوانات. “هیچ چیز وجود دارد که مراقبت فوری می توانید انجام دهید که ما نمی تواند انجام دهد می گوید:” Abelowitz.

فقط نگران رفتن به مطب دکتر ؟

مورد نظر خود را با ارائه دهنده مراقبت ممکن است گزینه. در ساحلی, بچه ها, آنها در حال گرفتن مراقبت بیشتری برای جدا کردن بیمار و نیز بیماران.

در برخی از دفاتر خود را, آنها با دیدن افراد بیمار در صبح به خوبی آنهایی که در بعد از ظهر و در مکان های دیگر وجود دارد به طور کامل دفاتر جداگانه برای بیمار و همچنین بیماران.

مانند ساحلی, بسیاری از در حال ارائه TeleMed قرار ملاقات که در آن شما و کودک شما می توانید با دکتر خود را بیش از ویدئو در مورد علائم. این طول می کشد محل در فرد بازدید مگر اینکه آن را یک وضعیت است که نیاز به دست در مراقبت خواهم اگر پزشک نیاز به گوش دادن به یک کودک شش همکار در داخل گلو و یا کار بر روی یک آسیب است.

و در ساحلی, بچه ها, آنها حتی شروع به دیدن بیماران در اتومبیل های خود را مانند زمان رانندگی در رستوران اما با هیچ milkshakes اما بیشتر گوشی های پزشکی.

جیل همیلتون از دو دختر نوجوان و زندگی در لانگ بیچ. ایمیل خود را در [email protected]

یادداشت سردبیر: یک نسخه از این داستان به نظر می رسد در ماه ژوئن 2020 موضوع OC خانواده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de