اردک’ Kodie کوران قدردانی جاده ای طولانی به NHL

Kodie کوران بر روی گوشی های جمعه در تماس تلفنی از خانه اش در کلگری با یک داستان برای به اشتراک گذاشتن. این هیچ عادی داستان اما یکی از خوب قدیمی مد معاندت مخلوط با درس های آموخته شده و درک برای چه طولانی و دشوار سفر خود شده است.

“این نوع از شخص من هستم” او گفت:.

کوران 30 سال defenseman امضا شده اش را برای اولین بار NHL قرارداد پنج شنبه, تبدیل شدن به یک عضو از بازسازی اردک پس از بازی برای چهار فصل سال در اروپا و پس از دو فصل به عنوان یک undrafted بازیکن در اهل و ECHL پس از پنج فصل بازی در دانشگاهی هاکی در زادگاه خود از کلگری.

او می تواند داده اند تا بسیاری از زمان و زندگی راحت تر انتخاب کنید. که در او نیست که او را نگه داشته اسکیت نگه داشته و در جستجوی راه هایی برای بهبود خود و بازی خود را می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد او و چرا اردک امضا او را به دو سال $2 میلیون قرارداد.

“من احساس می کنم در عشق با بازی هاکی دوباره او گفت:” از چهار فصل در اروپا است.

کوران توصیف خود را به عنوان یک “پا در toe-out” نوع شخص قبل از او در سمت چپ آمریکای شمالی است.

“سپس من رفت و همه در,” او گفت:.

کوران استخدام یک مربی شخصی خود را تغییر رژیم غذایی و وقف مجدد خود را به هنر و صنعت خود را. سود سهام شروع به پرداخت کردن در دانمارک و سپس در نروژ است. اما آن نبود تا او امضا شده با Rogle BK در سوئد لیگ هاکی در 2018-19 که او شروع به جذب قابل توجه از تیم NHL از جمله اردک.

Jan-Ake دنیلسون اردک سر اروپا دیده بانی تشویق مدیر کل باب موری آمده باید نگاه خود را پس از ارسال درخشان گزارش در مورد کوران را بهبود بازی شروع نزدیکی پایان 2018-19. موری رو زیبا که از دیدن بازی او را در فرد در طول این فصل است.

“من فکر کردم:” آه, وای, چه جهنم است او انجام شده است تمام عمر خود را?'” موری گفت.

کوران شد نام لیگ MVP پس از به ثمر 49 امتیاز از جمله 12 گل در 48 بازی در 2019-20. او رهبری در لیگ defensemen در نقاط و کمک در فصل دوم خود را با Rogle که سوم شد و در رده بندی که فصل لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“کوران یک شخص بالغ در اواخر,” موری گفت. “ما شناخته شده در مورد او برای سال ها و بهبود بیش از چند سال گذشته در سوئد لیگ هاکی. شما را دیدم اعداد و جوایز او را به دست آورد. ما بسیار هیجان زده است. من انتظار می رود برخی از واقعا خوب رقابت در دفاع (فصل بعدی).”

اردک’ سازمانی عمق دفاع شده بود تخلیه در طول چند فصل گذشته از جمله حداقل یکی از مهم تجارت است که نتیجه معکوس در موری که فرستاده و آینده defenseman مارکوس Pettersson به پیتسبورگ پنگوئن برای جناح راست دانیل Sprong on Dec. 3, 2018.

موری پس از آن حرف Sprong به واشنگتن پایتخت برای جوان defenseman مسیحی Djoos پس از آن آشکار شد که Sprong برای تمام مهارت های توهین آمیز, آیا مناسب به اردک’ سیستم. Djoos سپس امضا یک فصل $1-million تمدید قرارداد ممکن است 6.

“من فکر می کنم من قصد دارم برای کمک به آناهایم” کوران از وی خواست تا در مورد نقش خود با اردک و چگونه ممکن است او بهترین آسانسور یک تیم است که تلاش برای نمره و تا به حال NHL دوم-بدترین بازی قدرت در 2019-20. “من می تواند کمک به با آوردن جرم به خط آبی. من فکر می کنم آن را به خوبی مناسب است.”

خواسته برای توصیف بازی او بیشتر به او گفت که او “هیجان انگیز بازیکن به سازمان دیده بان.” او گفت که او یک تهاجمی فکر defenseman که توجه ویژه ای به دفاع از پایان خود را از یخ است. او گفت که او یک بازیساز قوی است که می تواند کارفرمایی قدرت خود را-بازی بازی های واحد.

کوران نیز آشنایی با اردک’ سازمان به دلیل دوستی خود را با defenseman Hampus Lindholm, یک تمرین شریک زندگی در سوئد در طول های اخیر offseasons. کوران گفت که او “یادگیری مداوم” از Lindholm در حالی که اقدام “مانند یک کمی آزار دهنده است.”

“من می دانم که من آن را انجام نداده اند راه شما قرار است به انجام آن” کوران گفت بازحمت حرکت کردن طولانی به NHL. “من فکر می کنم من همیشه استقامت. من همیشه سعی کردم برای پیدا کردن مثبت در یک وضعیت. من آن را در Rogle و من ساخته شده است حرکت و بالا بازی من. که توضیح می دهد که من هستم و چگونه من بازی می کنم. من نمی خواهید به هر چیزی دور از راه دیگر بچه ها رو به جایی که آنها هستند. اما من فکر می کنم من درک آن خیلی بیشتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de