COVID-19 ادعا می کند: بیش از 5000 کالیفرنیا فایل برای کارگران comp

توسط باربارا Feder استرو, CalMatters

کالیفرنیا زده با COVID-19 در زمان اولین گام در تشکیل پرونده بیش از 5000 ادعای غرامت کارگران از ژانویه تا مه با توجه به دولت اطلاعات منتشر شده به CalMatters.

بیش از 1000 نفر از کسانی که ادعا محروم بودند بسیاری از آنها قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا مارس 6 اجرایی به منظور گسترش حمایت از کارگران ضروری آلوده در کار و یا پس از تاریخ 19 مارس روز کالیفرنیا مستند سفارش به اثر رفت. منظور فرض که کارگران ضروری از جمله پرستاران اولین پاسخ دهندگان farmworkers و خواروبار کارگران که قرارداد COVID-19 — آلوده شدند و قرار می دهد فشار بر کارفرمایان برای اثبات کند در غیر این صورت.

در همان زمان به طور کلی ادعای غرامت کارگران کاهش یافت در کالیفرنیا مستند به عنوان محل کار تعطیل و کارکنان کمتر مجروح شدند در محل کار. تنها 1,098 ادعا واصل شد در ماه مه در مقایسه با بیش از 50 ، 000 در ماه ژانویه است.

در حالی که تعدادی از کشورهای توسعه یافته مشابه “presumptive واجد شرایط بودن” حمایت های مختلف گروه از کارگران که عمدتا کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ – کالیفرنیا می رود بیشتر از بسیاری در حفاظت از تمام کارگران ضروری.

گروه های کارگری ستایش اجرایی به منظور حفاظت کارگران از یک بیماری است که می تواند شدید و طولانی اثر, در حالی که اتاق بازرگانی و دیگر گروه های کسب و کار را تقبیح و آن را به عنوان بیش از حد گران قیمت برای کشورهای کارفرمایان بسیاری در حال حاضر وضعیتی وخیم از دولت مستند و رکود اقتصادی است.

از سه شنبه بیش از 10 ، 000 کارکنان مراقبت های بهداشتی تشخیص داده شده اند با COVID-19; 63 فوت کرده اند. بیش از نیمی مشغول به کار در خانه های سالمندان.

جدید ادعا می کند داده های زمین به عنوان دولت مورد صعود گذشته 119,000 و کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا پیوست 11 کشور دیگر به طور کلی وکیل سه شنبه در نامه ای خواستار خارج شده و به حفاظت بهتر از آن کارگران و مردم از COVID-19. خرده فروش است برای انتقاد ناکافی مرخصی استعلاجی سیاست ها و عدم به درستی پاکسازی فروشگاه خود را.

هنوز روشن نیست که آیا شنبه Walmart کارکنان در کالیفرنیا ثبت شده اند COVID مربوط به کارگران comp ادعا می کند; دولت غرامت کارگران آژانس را ندارد اکثر فردی ادعا می کنند اطلاعات عمومی.

تحلیلگران در ابتدا تخمین زده می شود که در کالیفرنیا کارفرمایان و شرکت های بیمه ممکن است در صورت COVID ادعا تا $33.6 میلیارد دلار در سال است اما بعد از آن کاهش داد که به حدود 2 میلیارد دلار.

COVID مربوط به ادعاهای محروم بودند در یک نرخ از 10 تا 60 درصد بسته به ماه. در ماه آوریل حدود 13 درصد از ادعاهای محروم بودند. تحت Newsom اجرایی سفارش کارگران ضروری مانند پرستاران و یا اولین پاسخ دهندگان را نشان می دهد که آنها آلوده شدند در یک دوره معینی پس از ایالت shutdown آغاز شد; آنها نیز تا به حال به توسط یک پزشک تشخیص داده.

گرگ گومز, ساکرامنتو بر اساس وکیل برای Ratto قانون غرامت کارگران شرکت گفت: به منظور کمک به مشتری خود را خبره پرستار دستیار که معتقد است او آلوده پس از کمک به اقامت در خانه که در آن او کار می کرد. ساکرامنتو کارگر مورد هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت گومز گفت.

منظور “آن را به یک سطح میدان بازی برای افرادی که قرارداد COVID-19 در محل کار” گومز گفت و اشاره کرد که آن را به طور سنتی دشوار است برای کارگران به اثبات آنها قرارداد یک بیماری مسری در محل کار و نه در جامعه.

گومز توصیه ضروری کارگران که فکر می کنم آنها آلوده شدند به بلافاصله گزارش آن را به کارفرمایان خود باید آنها را انتخاب کنید به یک فایل ادعا می کنند بعد. “COVID-19 مانند یک بیماری جدید است که برخی از اثرات شناخته نمی برای هفته بعد از آن” گومز گفت.

الکس Swedlow رئیس کالیفرنیا غرامت کارگران موسسه یک مخزن فکر می کنم تا حد زیادی تامین می شود توسط کارگران comp بیمه و بیمه خود کارفرمایان گفت که حتی قبل از Newsom را سفارش اثر در زمان اکثریت COVID ادعا را تایید کردند.

کمبود تست های تشخیصی — یک مشکل مهم برای کارگران در ماه های مارس و آوریل هنگامی که بسیاری از ادعاهای واصل شد — ممکن است کمک به برخی از انکار Swedlow گفت. کارگران دیگر ممکن است رد شده است چرا که آنها آزمایش منفی در زمانی که برخی از COVID-19 آزمون تولید شده منفی کاذب.

یک موسسه گزارش منتشر شده در اوایل این ماه نشان داد که حدود 41 درصد از کارگران comp ادعا می کند ساخته شد سلامت کارگران با یکی دیگر از 32 درصد توسط اولین پاسخ دهندگان از جمله پلیس و آتش نشان. برخی از کارگران محروم بودند چرا که آنها مشغول به کار در صفحه اصلی; دیگران چرا که آنها کاهش یافته است به آزمایش می شود با توجه به گزارش.

Swedlow پیش بینی می کند که انکار ممکن است به کاهش کارگران و دسترسی بیشتر به تست و کالیفرنیا کارگران comp سیستم – ایجاد بیش از یک قرن پیش برای مقابله با آسیب های صنعتی مانند استخوان شکسته – تنظیم برای برخورد با یک روش کاملا جدید بیماری است.

استیو Appell که مدیریت یک قانون غرامت کارگران شرکت در وان Nuys شود و نشان دهنده کارگران در جلسات آنها گفت که حتی کارکنان که COVID ادعا رد شده است ممکن است یک شانس دوم به دلیل قانونی موجود و سوابق.

“این انکار احتمالا لغو آنها باید به دادگاه بروید” Appell گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net