دادگاه رد موقت به قید وثیقه تقاضای AAP MLA جرول

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز جمعه اخراج موقت به قید وثیقه تقاضای AAP قانونگذار Prakash جرول بازداشت در ارتباط با یک مورد اتهام خودکشی یک پزشک در جنوب دهلی در ماه آوریل در پی در حساب از مرگ پدر در قانون بود که مشکوک به Covid-19 مثبت است.

جلسات اضافی قاضی Sanjeev Aggarwal گفت که شانس متهم مؤثر بر شهود را نمی توان رد کرد.

دادگاه گفت: بدن از جرول پدر در قانون در حال حاضر شده است دست به خویشاوندان متوفی برای هولوکاست امروز.

آن اشاره کرد این است که متهم مشکوک و نوزاد پسر به درد و رنج از Covid-19 و تحت خود شده است.

در هر صورت در این شرایط عجیب و غریب زمانی که خانواده متهم کرده است که زیر سایه Covid-19 و تحت قرنطینه و پدر در قانون نیز مشکوک به درگذشت از Covid-19 و این واقعیت است که تحقیقات هنوز در حال پیشرفت در این شرایط اگر متهم شده است منتشر شده موقت به قید وثیقه با توجه به موقعیت غالب متهم چه کسی است اظهار داشت: باید ساکن همان محل به عنوان هم محلی MLA بنابراین شانس متهم مؤثر بر شهود را نمی توان رد کرد.

هیچ زمین به صورت موقت به قید وثیقه از ساخته شده است در این مرحله است. این نرم افزار می ایستد را رد کرد قاضی گفت.

راجندرا سینگ 52 گفته خودکشی در دورگا Vihar در جنوب دهلی در مارس 18. در خودکشی او توجه داشته باشید پزشک برگزار شد جرول مسئول مرگ او.

پدر در قانون از متهم به حال برخی از مشکل در تنفس پس از دو روز گذشته در نتیجه او در بيمارستان بستری شد… او منقضی شده در LNJP بیمارستان جایی که او تحت درمان است. او مشکوک شد با Covid-19 ویروس و نمونه های گرفته شده توسط LNJP بیمارستان پزشکان وثیقه برنامه گفت.

این درخواست به دنبال موقت به قید وثیقه برای 45 روز بیشتر گفت که جرول و همسر و پسر 11 ماهه بود همچنین ساکن با پدرش برای چند روز.

وجود دارد دلهره است که همسر و فرزند متهم نیز رنج می برند از Covid – 19, نرم افزار, گفت:, و اضافه کرد که هر دو آنها در حال حاضر در قرنطینه.

هر هندو مراسم حضور متهم است و باید در زمان هولوکاست از پدر در قانون این درخواست گفت.

حضور متهم باید در خانه خود را به نگاه پس از 11 ماه کودک قدیمی, همسر و پدر و مادر خود را که در حال شهروندان ارشد.. آن اضافه شده به دنبال وثیقه انسان دوستانه زمین .

بررسی افسر مخالف محتویات وثیقه برنامه بیان کرد که متهم ساکن در یک خانواده مشترک داشتن دو برادر است که می توانید پس از نگاه پدر و مادر خود را نیز در قوانین خود که آنها نیز ساکن در همان محل.

برادر خود را در قانون می تواند انجام تمام حقوق و آداب و رسوم مربوط به مرگ پدرش در قانون پلیس گفت: به دنبال اخراج از نرم افزار.

دادستان عمومی گفت که اتهامات علیه متهم شد جدی در طبیعت است.

این تحقیقات در یک مرحله بسیار مهم است و اگر اعطا امداد متهم ممکن است به احتمال زیاد به مانع پروب دادستان گفت.

دادگاه تا به حال در 28 مه او را تکذیب کردند وثیقه گفت: کاوشگر در یک مرحله بسیار مهم و متهم بود که یک فرد با نفوذ است و می تواند مانع جاری شد.

به گفته پلیس مانند جرول مرحوم سینگ نیز درگیر در کسب و کار تامین آب با دهلی نو جال هیئت مدیره از سال 2007. این ادعا که MLA و همکارانش بودند اخاذی از دیگر آب-تانکر صاحبان از جمله دکتر.

جرول که نشان دهنده دئولی مونتاژ حوزه دستگیر شد, on May 9, پس از یک مورد اخاذی و abetment به خودکشی بود در برابر او و دیگران بر اساس یک پلیس شکایت توسط پسر دکتر — Hemant.

شاه گفت سینگ شده بود تهدید و مرعوب جرول و دیگران.

“در تحقیقات مشخص شد که یک پیوند بین آب-تانکر صاحبان و فرد متهم به” پلیس گفته بود در بازداشتگاه نرم افزار.

پلیس گفت: تحقیقات نشان داد این پول اخاذی از آب-تانکر صاحبان روت شد از طریق MLA برادر آنیل جرول و سرمایه گذاری در چندین خواص و مزرعه-خانه در دهلی نو Gurugram (Haryana) و جیپور (راجستان).

آنها همچنین ادعا کرد که جرول حال کردم اختصاص داده شده بسیاری از آب borewells در حوزه خود را با نفوذ در جال هیئت مدیره و یکی آب borewell بود به طور غیر قانونی داده شده پس از مصرف 10 تومان لاخ به عنوان “ارضاء پول”.

پلیس گفت: شکایت علیه متهم شد و پرونده به مقامات مختلف اما در عمل هرگز گرفته شده است.

آنها گفت که آنها در بر داشت یک گروه واتساپ نام تانکر-صاحبان که مدیر Kapil نگر همکاری متهم و جرول را از نزدیکان. جرول یکی از اعضای آن است.

چت جزئیات به وضوح نشان می دهد دخالت مستقیم هر دو متهم در حال اجرا تانکر مافیا در Sangam Vihar و Tigri.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de