حیدرآباد: با توجه به coronavirus اکثر دانش آموزان شده اند محدود به خانه های خود اما ارتباط با مدرسه از طریق زوم. این برگ های ذهن خود را کمتر اشغال شده است. به نگه داشتن آنها را درگیر کد شکلات برنامه نویسی آکادمی (CCCA) ارائه می دهد آنلاین کلاس برنامه نویسی به کودکان از سنین شش تا 15 سال است.

“بسیاری از کودکان و نوجوانان پرشور در مورد بازی اما اتلاف وقت خود را صرفا سرگرم کننده خود را با بازی های ویدئویی است. ما سعی کنید به طور مستقیم آنها را نسبت به یادگیری این برنامه ها و آموزش آنها را برای ایجاد دیگر برنامه های” گفت: Anur punyani می.

این CCCA مدیر عامل شرکت punyani می ادعا می کند که البته ایده آل ترکیبی از آموزش و سرگرمی.

این techpreneur توسعه داده است بسیاری از برنامه های کاربردی بازی در سراسر زندگی حرفه ای او. این ایده از معرفی برنامه نویسی به بچه ها پیشنهاد شد توسط سیمور Paperet یک MIT (موسسه تکنولوژی ماساچوست) استاد.

وقتی پرسیده شد که در مورد درک سطح از کودکان به عنوان جوان به عنوان شش punyani می گفت که کودکان نمی توانند درک برنامه نویسی. در مقابل آنها شرکت در جلسات.

پلت فرم برای گروه سنی جوان از شش تا 10 است “ابتدا” در حالی که “وحدت” نرم افزاری است که برای سن 11-15. دومی یک پلت فرم تجاری به صورت حرفه ای.

صحبت در مورد تاثیر یادگیری برنامه نویسی در طول سال های اولیه punyani می اظهار داشت: “این بچه ها می آموزد به فکر می کنم با شکستن یک مشکل را به قطعات کوچکتر و حل آنها را یکی یکی آن است که قانون اساسی از برنامه نویسی است.”

مورد استفاده قرار گرفتن به این روش در این سن نه تنها کمک به حل مسائل ریاضی خود دانشگاهیان اما همچنین کمک در مقابله با مسائل اجتماعی. این کمک خواهد کرد به کلی خود را توسعه شخصی.

تا کنون 35 کودکان و نوجوانان شده اند ثبت نام کرده و آنها را به خوبی انجام می دهند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de