CII به تشریح 10 نقطه نقشه راه به هدف رشد پایدار

Telangana: کنفدراسیون صنایع هند (CII) گذاشته است a 10-نقطه نقشه راه برای احیای رشد و حرکت به چالش از دست دادن زندگی و معیشت ناشی از جهانی همه گیر COVID-19 مجبور است که کشورهای سراسر جهان خود را برای تنظیم مجدد رشد اقتصادی ، CII تم جدید برای 2020-21 ساختمان هند برای یک دنیای جدید: زندگی معیشتی و رشد رونمایی شد توسط رئیس جمهور آقای Uday Kotak در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد تقریبا.

با تاکید بر ضرورت بازگرداندن رشد CII رئیس جمهور گفت: “رشد یک ضرورت است که باید منجر به ایجاد مشاغل بیشتر در حالی که CII با این نسخهها کار به عنوان یک دانش همکاری با دولت برای ساخت و ساز متکی به خود و رقابتی هند است که عمیقا درگیر با جهان”است.

CII کنفرانس مطبوعاتی می آید یک روز پس از آن ویژه نشست سالانه برگزار شد, برای اولین بار در یک بستر مجازی به عنوان CII بزرگداشت و تجلیل از 125 سال است. نخست وزیر نارندرا مودی بود که مهمان رئیس, افتتاح AGM گذاشته و انتظارات خود را از CII و صنعت برای بازگشت رشد.

COVID-19 اتحادش را تغییر وضعیت موجود جهان و ما نیاز به تمرکز انرژی ما برای مدیریت رشد زندگی و معیشت در حالی که با توجه به چالش های مرتبط با زندگی پس از COVID آقای Kotak گفت: در حالی که ارائه زیر 10 نقطه نقشه راه برای احیای رشد اقتصادی در این پست COVID جهان است. “ما در سرزمین های ناشناخته و در حال دست و پنجه نرم کردن برای پیدا کردن راه های جدید برای شجاع تغییرات. اما ما با اعتماد به نفس انعطاف پذیری صنعت هند و مهارت های نوآورانه به ضرب و شتم هر جمله چالش,” او گفت:.

ده نقطه نقشه راه شامل حفاظت از زندگی و معیشت Prioritisation بهداشت و درمان و آموزش و پرورش, مادر طبیعت, کسری مالی و ثبات مالی در میان دیگران.

هند مانند بسیاری از کشورها با آن مواجه است چالش صرفه جویی در زندگی و معیشت. به عنوان هند ری استارت مرکز ایالتی و مقامات محلی باید با هم کار کنند به سطح شیب دار تا تست زیرساخت های همراه با قوی شناسایی مهار مناطق و چالاک ایمنی و بهداشت در پاسخ به کنترل گسترش.

همانطور که 80 درصد از اشتغال در unorganised بخش با هیچ امنیت اجتماعی پرداختن به حفاظت از معیشت نیاز اقدامات لازم برای افزایش formalisation اشتغال از طریق کار و مقررات اصلاحات که همچنین تشویق کسب و کار برای حرکت به سمت بخش رسمی. دولت اعلام کرده است که کار اصلاحات را آورده شود در روزهای آینده. برخی از ایالت ها در حال حاضر اعلام کرد جدید قوانین کار در ایالات متحده است.

این صنعت نیاز به همکاری برای کمک به ایجاد مشاغل بیشتر در حالی که در آوردن بیشتر از نیروی کار زیر بخش رسمی. همه گیر افزایش نیاز به یک قوی سیستم بهداشت و درمان در همان اولویت استراتژیک به عنوان یک دفاع. هند بهداشت عمومی هزینه در 1.3 درصد از تولید ناخالص داخلی تماس قطعا برای افزایش سرمایه گذاری در بهداشت عمومی. ]

Ratna Chotrani می


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de