Chargesheet در دهلی شورش مغرضانه و مسخره از حقایق: SDPI

توسط پرویز باری

دهلی نو: محمد شفیعی, ملی, دبیر کل حزب سوسیال دموکرات هند (SDPI) اعلام کرده است که اتهام-ورق ظ توسط پلیس دهلی در خشونت در شمال شرق دهلی نو در ماه فوریه این سال است مغرضانه مسخره از حقایق و بسیار زمینه صادر کند.

تحریک آمیز جمعی از سخنرانی رهبر بی جی پی Kapil Mishra

خشونت شد و پس از شدت تحریک آمیز جمعی از سخنرانی رهبر بی جی پی Kapil Mishra که تحریک رتبه و فایل به خلاص شدن از شر مسلمانان است. به جای رزرو Kapil Mishra برای ایجاد ناآرامی های اجتماعی و از دست دادن زندگی بی گناه و خواص جامعه مسلمان پلیس در حال تعقیب فعالان سیاسی بودند که در خط مقدم anti-کا تظاهرات متهم آنها را تحریک NE دهلی خشونت است.

شفیعی در بیانیه ای گفت که خشونت بود, مهندسی توسط Hindutva نیروهای پشتیبانی شده توسط دولت برای آموزش مسلمانان یک درس برای اعتراض شدید خود را علیه کا, NPR و NRC. در تلاش خود را برای تهمت زدن به مسلمانان و فعالان بود که در خط مقدم anti-کا تظاهرات و برای محافظت از مجرمان واقعی خشونت لطفا Sangh Parivarپلیس را به راحتی نادیده گرفته و شواهد چنین به عنوان دوربین مدار بسته فیلم هایی بریده ویدئو تلفن تماس سوابق ، در حالی که آماده سازی شارژ ورق.

شفیعی خواسته های قضایی, کمیسیون تحقیق

پلیس دهلی چشم بر این جنایات با اجازه سست Hindutva عاملان به افراط در آتش سوزی غارت و کشتن مسلمانان بی گناه او اظهار داشت.

شفیعی خواستار راه اندازی مستقل قضایی کمیسیون تحقیق به ریاست نشسته دیوان عالی کشور قاضی به بررسی دهلی خشونت به طوری که یک محاکمه عادلانه انجام می شود می تواند و عدالت تحویل داده شده به قربانیان.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de