مرکز لیست قوانین جدید برای بازگشایی اماکن مذهبی مراکز

دهلی نو: با مراکز مجاز به باز کردن از هفته آینده اتحادیه خانواده و سلامت وزارت رفاه در روز پنج شنبه صادر SOP در اقدامات پیشگیرانه وجود دارد که شامل گسترش COVID-19 گفت: تنها بدون علامت مشتریان اجازه خواهد داشت با ماسک و ورودی را sanitiser اسپری حرارتی و غربالگری در اماکن مذهبی و مراکز خرید و رستوران ها در خارج از مهار مناطق.

مکان های عبادت

مکان های عبادت را به باز کردن از ژوئن 8 خارج مهار مناطق نمی خواهد اجازه ورود شهروندان ارشد و دیگر در معرض خطر دسته بندی می خواست به جدا کردن ورودی و خروجی و دست از بت و یا کتاب مقدس نمی خواهد اجازه داده می شود به عنوان در هر دستورالعمل های عملیاتی استاندارد صادر شده توسط دولت

در آن دستورالعمل وزارت گفت: “اماکن مذهبی/مکان عبادت عمومی در مهار مناطق باید بسته باقی می ماند. تنها کسانی که در خارج مهار مناطق خواهد شد مجاز به باز کردن.”

به عنوان یک generic اقدام پیشگیرانه آن گفت که افراد بالای 65 سال سن افراد با بیماریهای باردار و کودکان زیر سن 10 سال توصیه به ماندن در خانه.

وزارت بهداشت گفت که اماکن مذهبی خواسته شد به اجباری دست sanitisation و حرارتی فرآیند غربالگری برای بازدید کنندگان و تنها اجازه می دهد تا افراد بدون علامت. مردم با ماسک صورت و صورت را پوشش می دهد نباید اجازه ورود به داخل ساختمان است.

این وزارت همچنین خواسته اماکن مذهبی برای نگه داشتن کفش یا کفش از بازدید کنندگان خارج است. “در صورت نیاز باید آنها را نگه داشته و در جدا کردن اسلات برای هر فرد/خانواده توسط افراد خود میگوید.

“دست زدن به مجسمه یا بت و یا کتاب مقدس ، نمی خواهد اجازه داده می شود ،

مراکز خرید

با اشاره به مراکز خرید دریافت آباد توسط تعداد زیادی از مردم برای خرید سرگرمی و مواد غذایی در آن گفت:

“برای جلوگیری از گسترش COVID-19 عفونت مهم است که نیاز اجتماعی فاصله و سایر اقدامات پیشگیرانه به دنبال دارد.”

مراکز خرید در مهار مناطق بسته باقی خواهد ماند و تنها کسانی که در خارج مهار مناطق خواهد شد مجاز به باز کردن.

با توجه به وزارت generic اقدامات شامل ساده بهداشت عمومی اقدامات که به دنبال آن کاهش خطر ابتلا به COVID-19 و این “نیاز به مشاهده توسط همه (کارگران و بازدید کنندگان) در این مکان ها و در همه زمان ها”.

فیزیکی فاصله حداقل 6 فوت, استفاده از صورت را پوشش می دهد و ماسک و شستن مکرر دست ها و استفاده از Aarogya Setu برنامه توصیه شد برای همه.

تف خواهد بود ممنوع دستورالعمل گفت.

“همه کارکنان که در معرض خطر — همسر باردار و کارکنان که زمینه ای شرایط پزشکی به اقدامات احتیاطی اضافی. آنها باید ترجیحا نمی شود در معرض هر گونه خط مقدم کار نیاز به تماس مستقیم با عموم.”

وزارت گفت: بازار خرید مدیریت باید تسهیل کار از خانه در هر کجا که امکان پذیر است.

آن گفت: ترجیحا جداگانه ورود و خروج بازدید کنندگان برای کارگران و کالا/لوازم باید سازماندهی شده است.

“کارکنان برای خانه تحویل باید به نمایش حرارتی توسط مرکز خرید مقامات قبل از اجازه می دهد تحویل خانه.”

این دستورالعمل همچنین نوار اجتماعات بزرگ و یا جماعت بازی های آرکید و بازی کودکان مناطق همراه با سالن سینما در داخل مراکز.

“افراد بالاتر از 65 سال سن با بیماریهای زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال توصیه به ماندن در خانه به جز ضروری و سلامت اهداف” گفتند.

هتل ها و رستوران ها

هتل ها و مهمان نوازی واحد در غیر مهار مناطق شده است به کارگردانی و اجتماعی را حفظ فاصله بهداشت و روش های به حداقل رساندن تماس فیزیکی بین کارکنان و مهمانان, در میان دیگران, به عنوان در هر دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد).

همه هتل ها بوده است به کارگردانی پیروی از پروتکل مناسب و بهداشت طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و اتخاذ تماس فرآیندهای مانند QR کد, فرم های آنلاین پرداخت دیجیتال مانند کیف پول الکترونیکی و غیره. برای بررسی و چک کردن. توشه باید ضد عفونی قبل از ارسال به اتاق.

دادگاه مواد غذایی و رستوران ها و جداول باید بررسی شود به عنوان به زودی به عنوان مشتریان برگ.

دستورالعمل می گوید که تمام ورودی را اجباری بهداشت دست (ضد عفونی کننده تلگراف) و حرارتی غربالگری مقررات و تنها بدون علامت کارکنان و مهمانان خواهد بود اجازه ورود تنها در صورتی با استفاده از پوشش/ماسک که باید در تمام زمانها در داخل هتل.

برای رستوران, صندلی, تنظیم می شود ساخته شده است در چنین راهی که مناسب اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود. یکبار مصرف منوها توصیه می شود استفاده می شود و به جای آن از دستمال پارچه ای استفاده از با کیفیت خوب یکبار مصرف دستمال کاغذی برای تشویق شود. به طور منظم معاینه از کارکنان ساخته شده است اجباری است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de