کالیفرنیای جنوبی پارک را بر روی تعداد مردم محلی و passholders هنگامی که آنها بازگشایی

کالیفرنیای جنوبی پارک با هدف قرار دادن یک جولای 1 بازگشایی زیر تمدید coronavirus تعطیلی را به تکیه بیش از همیشه بر روی یک ثابت اگر محدود جریان حضور از مردم محلی و passholders.

زمان می تواند مناسب برای جنوب کالیفرنیا با احتیاط از گران سفر و نیاز به خیالبافانه سرگرم کننده به عنوان اقتصاد به آرامی بازگشایی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Universal Studios Hollywood, Six Flags Magic Mountain, سی ورلد سن دیگو و Legoland California باید تمام هدف بازگشایی ژوئیه 1. دیزنی لند و Knott را بری مزرعه را نمی هدفمند بازگشایی تاریخ.

همچنین نگاه کنید به: استودیو یونیورسال هالیوود و شش پرچم سحر و جادو کوه می خواهید برای بازگشایی ژوئیه 1

پارک در سراسر کالیفرنیا بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. یک شرکت تاریخ نشده است برای زمانی که کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی شده است.

کاهش می یابد داخلی و بین المللی سفر با توجه به جهانی همه گیر خواهد شد و نیروی کالیفرنیای جنوبی پارک به تکیه بیشتر به شدت در محلی بازدید کنندگان با توجه به استودیو یونیورسال هالیوود رئیس جمهور کارن ایروین.

“بیرونی در ایالات متحده و بین المللی ملاقات خواهد کرد متاسفانه نه بازگشت به 2019 سطح تا 2023,” ایروین گفت: لس آنجلس بهبود اقتصادی نیروی کار این هفته است. “ما انتظار بهبودی که شامل خیلی بیشتر از وابستگی های محلی و کالیفرنیا بازارهای خوبی را به 2022.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می خواهد به ارائه مونته کریستو ساندویچ و دل شلاق به خانه خود را

محلی و ایالتی بازدید کنندگان را تشکیل می دهند نزدیک به دو سوم از حضور در استودیو یونیورسال سحر و جادو کوه و اقیانوس آرام در پارک ایروین گفت.

“پارک در لس آنجلس به طور نامتناسبی در خدمت بازار محلی” ایروین گفت. “شصت درصد از جمعی ما پارک حضور می آید از محلی و بیرونی کالیفرنیا مناطق نمیتواند سالانه و فصل passholders.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند توچال هتل های کمر فشار رزرو تا اواسط جولای

دیزنی لند, Universal Studios Knott سحر و جادو, کوه, SeaWorld, Legoland و دیگر کالیفرنیا پارک تکیه به شدت در passholders به افزایش حضور و غیاب و هزینه.

پارک کرده اند به طور فزاینده ای تبدیل به فصل تصویب و عضویت در مدل های که ارائه یک جریان ثابت از مشتریان بازگشت و قابل اعتماد درآمد.

گذر فصل ارائه شده 58 درصد از منطقه ای پارک حضور در 2019 با توجه به گلدمن ساکس. Passholders و اعضا را تا 63 درصد از حضور در شش پرچم پارک ها و 53 درصد از حضور در نمایشگاه سرو پارک.

بیش از 90 ٪ از شش پرچم و سرو نمایشگاه بازدید کنندگان می رسند با ماشین با توجه به وال استریت ژورنال. حدود 85% از سی ورلد بازدید کنندگان آمده از درون رانندگی فاصله با توجه به مجله.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه کاوش مجازی سیستم صف برای پست-coronavirus بازگشایی

آن را مدتی قبل از مسافران احساس راحتی جسارت بیش از حد دور از خانه هنگامی که COVID-19 محدودیت سهولت. کمتر پروازها بسته مرزهای بین المللی و کاهش ظرفیت در هتل ها و رستوران ها می تواند پیچیده هر سفر. عدم اطمینان اقتصادی و نگرانی های بهداشتی بیشتر تنها مانع برنامه سفر.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند نظرسنجی passholders در مورد ماسک های متوسط چک و پرسشنامه سلامت

پارک خودی رابرت نیلز گفت: دیزنی لند جهانی و دیگر کالیفرنیای جنوبی پارک می تواند به نفع زمانی که مردم شروع به دنبال گریز است که نزدیک به خانه.

“زمانی که مصرف کنندگان آن می توانید به هاوایی مکزیک و اروپا و یا حتی سواحل شرق بسیاری از آنها ضربه تا منطقه پارک برای خود staycations” نوشت: Niles, کالیفرنیای جنوبی, اخبار گروه پارک نویس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de