نقد و بررسی: حتی در یک بحران تاکو ماریا می درخشد روشن

فقط قبل از سفارش مستند آمد در ماه مارس, من dined دوباره در تاکو ماریا در کوستا مسا. من خوردم poppyseed tostadas صدر با رندولف خرچنگ. آنها نفیس. من لذت می برد بره birria حاوی عصاره رازیانه و قهوه. آشپز کارلوس سالگادو به تازگی دوباره به اتاق ناهار خوری جدید banquettes است که او خود ساخته شده است. این سرویس جلا تر از همیشه قبل از جفت شراب با هر دوره و حتی پیچیده تر از من به خاطر از تمام بازدیدکننده داشته است قبلی.

سه روز بعد تاکو ماریا بسته شده است.

  • داجرز’ جاستین Turner, راست, دست کردن یک قطعه شکسته بت به دایاموند’ خفاش پسر پس از یک پاپ پرواز توسط آریزونا براندون Drury در اولین ورود چهار شنبه.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

آن را نمیگیرد طولانی برای رستوران برای بازگشایی هر چند. سالگادو خلاقانه چرخد و به بایگانی اطلاعات. او ارائه خود را به طور منظم منو از فانتزی خرچنگ tostadas و از جمله, اما نه یک انتخاب از سبک خانواده و آسایش-وعده های غذایی مواد غذایی مانند گوشت گاو barbacoa خورشتی لوبیا چیتی و پشته ساخته دست چیپس. آن را به طور کامل کسب و کار جدید. همه چیز آمد و محکم بسته بندی شده در ظروف پلاستیکی با رستوران آرم. آنها همچنین شروع به ساخت burritos. آن را تکان دهنده بود برای دیدن تاکو ماریا عامل به عنوان یک bodega به جای رستوران خوب ناهار خوری من می خواهم به دانستن و عشق است. آن را نیز فوق العاده آرام.

گرسنه ؟ ثبت نام برای خوردن شاخص هفتگی ما غذا خبرنامه و پیدا کردن که در آن به خوردن و دریافت آخرین رستوران اتفاقات در اورنج کانتی. مشترک شدن در اینجا.

بر خلاف بسیاری از دیگر رستوران ها که بلافاصله تبدیل به بایگانی اطلاعات برای بقا تاکو ماریا نیست فقط خودرا برای امتحان اماده خود را به طور منظم منو به جعبه های کاغذی که اکثر مردم می خواهم تا پایان غذا خوردن به طور مستقیم به عنوان اگر آن را سریع مواد غذایی.

تاکو ماریا نیست هدف برای ارضاء فوری. این مواد غذایی که نیاز به رنگ شده و مونتاژ شده است. و به آن پایان همه چیز را با جزئیات دستورالعمل های پخت و پز و حتی چیپس. قبل از من می تواند در مورد نوشتن که سالگادو بسته رستوران دوباره با استناد به نگرانی برای سلامت و ایمنی خدمه خود را.

اما پس از یک ماه کامل بسته و فقط به عنوان دیگر اتاق ناهار خوری در اطراف شهرستان را با عجله به بازگشایی تاکو ماریا بازگشته است ارائه takeout — هنوز متمرکز بر خانواده-وعده های غذایی سبک و burritos. آشپز می گوید او آماده نیست برای بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در مشتریان است. آن را خیلی زود است. ایمنی است که هنوز هم خود را اولویت است.

برای بسیاری از ما — تا آنجا که ما می خواهم به عقب بر گردیم به برخی از حس عادی — takeout هنوز هم احساس می کند بهترین راه حل در حال حاضر است. و برای هم بودن تاکو ماریا ارائه می دهد برخی از بهترین لذیذ بایگانی اطلاعات در اورنج کانتی.

منو تغییرات هفتگی و یا حتی روزانه به برخی از درجه است. چیپس خدمت با وعده های غذایی خانواده هستند تاکو ماریا را امضا موروثی آبی-چیپس ذرت که کاملا بر خلاف هر گونه دیگر نان ذرت مکزیکی شما تا کنون طعم. زیبا خالدار آبی خاکستری آنها ضخیم و سنگین حتی به اندازه گیری آنها تنها چهار اینچ در سراسر. آشپز توصیه گرمایش این به آرامی در یک, روغنی کردن, کتری, اما آنها نیز پاسخ خوبی به بخار.

یک نسخه نازک تر از آن آبی چیپس ذرت تبدیل می شود به housemade تراشه با خوشمزه, حداقلی, guacamole. اگر شما می خواهید سالسا (به من اعتماد شما) آنها را به فروش کمی شیشه پر شده با درجات مختلفی از گرما. من کمد در حال حاضر از این.

این barbacoa زمانی که در دسترس است meltingly مناقصه و sensually معطر است. گوشت خوک در شیلی ورد پر جنب و جوش و citrusy. مرغ tinga — fanciest tinga من تا کنون دیده ام — شامل کبابی توت فرنگی.

نیز وجود دارد carne asada است که خیلی بیشتر از فقط “carne asada.” این یک فکری ریف در tacos alambres: گوشت گریل شده با بیکن گریل شده با پیاز و فلفل. در اینجا دامن استیک می شود به شدت سوخته روی چوب اخراج کوره تا سیاه و پوشش داده شده با خاکستر اما هنوز هم نادر در وسط و سپس بسته بندی در بالای بو داده و پیاز poblanos و بیکن, تمام که می شود سالمندان در, ضخیم, مشک دار blueish-خاکستری کره حاوی huitlacoche. این به معنای دوباره گرم شده در فر در بالا حدود 10 دقیقه گوشت را به میان نادر است. این ظرف است که fajitas همیشه آرزو بود اما آن را نمی دانند. آن را کاملا باور نکردنی است.

هنگامی که جهان در نهایت به حالت عادی بازگشت من قصد دارم به این خانم.

گوشت گاو barbacoa tacos از موقت takeout منو در تاکو ماریا در کوستا مسا (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

تاکو ماریا

که در آن: 3313 Hyland Ave. کوستا مسا

وقتی: شنبه-دوشنبه, 11:30 صبح تا 7:30 p. m.

تلفن: 714-538-8444

آنلاین: tacomaría.com/togo

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de