معترضان برای اصلاحات در ادارات پلیس در طول Laguna Niguel تظاهرات

چند صد نفر نشسته در منطقه پوشیده از چمن از یاد تجاری پارک در Laguna Niguel در یکشنبه, ژوئن 3 به چندین سخنرانان خواست برای تغییر و پلیس اصلاحات.

“ما در اینجا به اعتراض در مورد آنچه در جریان است در دست پلیس” گفت: خلیل واتسون یکی از سازمان که نمایندگی OC اقدام ائتلاف. “ما نیاز به قابل مشاهده است و کمک به مردم درک کنند که ما تمام افراد بشر است.”

تظاهرات در پارک پیوست حداقل نه نفر دیگر در اورنج کانتی در اعتراض به این روز یادبود مرگ جورج فلوید و صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و خشونت پلیس. جمعیت شامل مردم از همه سنین و نژادها است. مادرم آمد با نوزادان در کالسکه بودند گروه از نوجوانان و شهروندان ارشد.

واتسون جمع آوری شده و به سمت تقاطع Camino Del اوین و طلایی فانوس. جمعیت تحسین واتسون نظرات و رهبری به پست های خود را در تقاطع.

واتسون که در آلیسو ویجو گفت: او برگزار شد این مراسم در Laguna Niguel چون جامعه نشان دهنده یک منطقه که دارای ثروت و همچنین یک جامعه بزرگ از اقلیت.

جمعیت شعار می دادند “نه صلح” و “جورج فلوید” را به عنوان آنها برگزار آگهی ها و راهپیمایی به همراه Camino Del اوین.

واتسون یادآوری این جمعیت به ماندن مسالمت آمیز و خواسته به مطلع اگر آشوبگران نشان داد و شروع باعث دردسر است.

او چندین تقاضا برای پلیس اصلاحات از جمله شفافیت پلیس, بودجه, ایجاد, جامعه, نقد و بررسی تابلوهای led با به حاشیه رانده شده مردم و اعضای جامعه بیمه که تیراندازی پلیس در حال بررسی توسط دولت فدرال و افسران و نیروهای پلیس بود غیرنظامی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de