پلیس پس از بررسی مرد brandishes تفنگ در طول جورج فلوید اعتراض در نیوپورت بیچ

پلیس پس از بررسی یک مرد درگیر در یک کلامی درگیری در نزدیکی ساحل نیوپورت اسکله brandished اسلحه گرم در میان یک تظاهرات علیه خشونت پلیس چهار شنبه, ژوئن 3.

این رویداد در 3:23 بعد از ظهر در نزدیکی 30th خیابان و نیوپورت بلوار ساحل نیوپورت اداره پلیس مقامات گفت: در انتشار اخبار. مظنون شد و استدلال با حداقل یک نفر دیگر پس از آن به خود جلب کرد یک تفنگ دستی از کوله پشتی قبل از خروج از این منطقه است.

فیلم ضبط شده توسط شاهد در عبور وسیله نقلیه و ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد که چند نفر در حال اجرا نسبت به یک مرد قبل از اینکه به طور ناگهانی متوقف کردن و در نظر گرفتن پوشش. فرد آنها شده بود نزدیک دیده است راه رفتن به عقب و دور در حالی که نگه داشتن آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ دستی در هوا.

“این NBPD است که به دنبال قربانیان سلاح brandishing و یا هر کسی که می تواند با کمک اطلاعات اضافی درباره حادثه” پلیس در بیانیه ای گفت.

کسانی که با اطلاعات تماس ساحل نیوپورت اداره پلیس کارآگاه ریک هنری در 949-644-3797 یا [email protected]

درگیری صورت گرفت در طی چه بوده است عمدتا مدنی تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. صدها نفر جمع شده بودند در اسکله قبل از راهپیمایی بالا و پایین Balboa و نیوپورت بلوارها. آن را یکی از بسیاری که به خود جلب کرد که هزاران نفر به اورنج کانتی شهر از جمله باغ بیشه آناهایم و لا هبرا.

اما در یک نقطه و یک مینی کوپر را از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان راه رفتن در شرق westbound خطوط Balboa ارسال معترضان تکاپوی خارج از جمع و جور ورزشی اتومبیل را در مسیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de