مدتها وحشت Yakhutpura پس از 45 سال زنان درگذشت با توجه به COVID

حیدرآباد: وحشت گریبانگیر در Ganga نگر منطقه uder بخش از شهر در شب چهارشنبه پس از 45 سال زنان کردهاند با توجه به COVID-19 وحشت سراسر Ganga نگر منجر بسیاری از ساکنان به ترک خانه های خود.

به گفته این عضو خانواده decased 45 سال معلم بود, گزارش آزمایش مثبت در آزمون مقدماتی و مرگ او در روز شنبه در بیمارستان گاندی به خاک سپرده شد توسط مقامات بهداشتی. به عنوان جدید وجود دارد وحشت در میان ساکنان در Ganga ناگار در منطقه و در sorrouding خطوط Yakhutpura که در آن او با استفاده از به زندگی می کنند.

به عنوان یک اقدام احتیاطی برخی از ساکنان خانه های خود را ترک و نقل مکان به مناطق دیگر از شهرستان. زمانی که siasat.com خبرنگار در بازدید از این منطقه کل منطقه Ganga نگر ترک بود و چندین خانه قفل شده بودند.

وحشت در Yakutpura Ganga نگر پس از 45 سال مورد مثبت

وقتی خبرنگار پرسید در مورد بيمار و زنان مبتلا به بیماری قلبی و پس از آن او منتقل شد به یک بیمارستان خصوصی بعد از او گرفته شده بود به بیمارستان گاندی که در آن او بود گزارش آزمایش مثبت برای Coronavirus در همان روز و شب او درگذشت. او به خاک سپرده شد توسط مقامات بهداشتی با تمام اقدامات احتیاطی.

صحبت کردن به siasat.com, GHMC مقامات اطلاع داد که روز چهارشنبه شش موارد مثبت گزارش شده در Santosh نگر دایره. تا به حال حدود 65 موارد مثبت گزارش شده در Charminar منطقه در روزهای اخیر.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de