همه گیر آشنایی سادگی به یک بار متکبر عروسی

حیدرآباد: تا پایان ماه مبارک رمضان نه تنها سیگنال روزه نجومی و موجی از اسراف عید احزاب اما موجی از جشن عروسی. اما coronavirus انداخته است یک آچار به matriomonial برنامه از بسیاری از شهرستان های عامیانه. می شود آن را واقعی مراسم عروسی و یا برخی از عقب, شیوه های تمرین خاصی, خانواده, ازدواج تبدیل شده اند رقیق شده و یا عاری از جهیزیه. دومی منجر به ازدواج بودن لغو شد و به تعویق افتاد. اگر چه بسیاری از آنها امید بستن برای ساده و صمیمی جشن یک مفهوم معمولا در ارتباط با برخی عوامل اجتماعی-اقتصادی و زمینه های.

“کل ایده بزرگ حیدرآباد عروسی که تا به لیست مهمان در حال اجرا به هزار و lakhs ارزش مصرف در لباس جواهرات و اشیای قیمتی باند. و که خرس هزینه های این پمپ و شرایط? خانواده عروس می گوید:” Aleem Khan Falaki رئیس اجتماعی و اصلاحات در جامعه است.

مستند بهترین فرصت برای مسلمانان به انجام آسان نکاح می گوید: دکتر Aleem Khan Falaki

دکتر نیز اجرا می شود یک کمپین علیه جهیزیه گفت: “وجود دستور اکید داده شده توسط دولت را بدون برگزاری هر گونه تجمع عروسی توابع و توابع با توجه به این مستند چندین مراسم عروسی. اگر چه برخی از زوج ها گره خورده است گره با تنها بستگان نزدیک و از هر دو خانواده از عروس و داماد را در کنار جمع آوری شده در خانه خود را برای نکاح مراسم است.”

برخی از Valima شام, که همچنین پایین کلید صورت گرفت.

او احساس می کند که مردم با این توهم که این ازدواج که برگزار شد در این دوره شد و نه شبیه به کسانی که از پیامبر (ص) زمان. در عین حال او روشن “این ساده تکرار بیش از یادآور آن زمان. این است که دقیقا چگونه این مراسم صورت گرفت.”

بر خواسته در مورد چگونه برای رفتن در مورد این مناسبت خاص در یک راه ساده در همه گیر زده بار دکتر Falaki می گوید برای رفتن در مورد آن از طریق اسلام در راه است. او می گوید که اسلام می توان ساده ترین معنی ورود به نهاد ازدواج. “همه یکی است به انجام است که به طور مستقیم مبادرت به Sadar Khazi را (سر ازدواج کشیش) دفتر) که در آن آنها می توانند با پرداخت هزینه معقول و ورود به اتحادیه از زن و شوهر.”

در زمان بیماری همه گیر

علاوه بر این مستند باعث شد مردم به انجام ساده Nikah مراسم در این زمان است که در آن اجتماعی بد است که جهیزیه هنوز هم چهره ی خود را سر.

بنابراین من در اینجا توسط دادگاه تجدید نظر به خانواده هایی که در حال مصرف این COVID-19 مستند به عنوان فرصت به تقاضا مقدار زیادی از جهیزیه و عروس پدر که طول می کشد وام از بازار در مورد علاقه به طوری که دختر خود را می تواند ازدواج من پیشنهاد می کنم آنها را به این Covid-19 مستند به طور جدی و انجام ازدواج به عنوان ساده به عنوان ممکن است با خواسته های هیچ شرایط و ضوابط تجدید نظر دکتر Falaki.

دکتر Falaki اظهار داشت که ازدواج و هزینه های آن شده بود نجات داد با توجه به مستند Paumis rakham و Jumagi هزینه (پول استفاده می شود به سازمان های مختلف سنتی توابع) صرف شده در راه های مختلف وجود دارد 30 درصد از جمله ازدواج است که در آن داماد خانواده ها خواهان “جبران” از همه این سنتی توابع با درخواست مقدار زیادی از پول نقد و یا نوع دیگر الکترونیک و لوازم خانگی از عروس پدر.

Falaki مدعی است که مادر بزرگ از عروس خانواده افزایش مقدار ‘جهیزیه’ برای عروس عزت و امنیت است. و خانواده عروس پرداخت مبلغ در شیوه های مختلف برای دختر خود کرامت است.

که در خانواده های فقیر ازدواج که ثابت شد در شرایط ‘Dehaj’ (جهیزیه), گراند عروسی با همه سنتی توابع این ازدواج لغو شده اند, به عنوان داماد خانواده را افزایش هزینه وجین با توجه به COVID-19 مستند بود که منجر خانواده عروس به قدم به عقب از ازدواج به عنوان آنها نمی تواند قادر به تحمل تحقق خواسته های داماد مطلع Falaki.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de