اورنج کانتی ورزشکاران با استفاده از رسانه های اجتماعی برای صحبت کردن در برابر نژادپرستی در پی جورج فلوید مرگما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


  • مادر Dei را Devin Askew است اورنج کانتی, پسران بازی بسکتبال, بازیکن سال برای 2019-20 فصل است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • برادران دوقلو Cassius چپ و کین وحشی در زمین فوتبال در غرب دبیرستان در آناهایم در چهار شنبه, دسامبر. 18 سال 2019. برادران امضا نامه ای از قصد با سن دیگو ایالت و ایالت یوتا است. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • پارچ Kylee مگی از دره عمیق و باریک است که به نام 2019 اورنج کانتی همه شهرستان softball team. مگی نشان داده شده است در ارواین در شنبه 21 مه 2019. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • مادر Dei پادشاهان گیرنده گسترده Kyron افزار-هادسون (10) امتیاز به آسمان پس از یک گرفتن در منطقه پایان برای زمین نشستن کامل هواپیما در برابر سنت جان Bosco بریوز در طول نیمه اول سال 2019 CIF جنوبی بخش بخش 1 دبیرستان های قهرمانی فوتبال در کریتوس در آگورا هیلز کالیفرنیا. در روز شنبه 30 نوامبر 2019. (عکس از رائول رومرو Jr, کمک عکاس)

تظاهرات در پارک های جامعه در مقابل ساختمان های دولتی و در خیابان های شهر نیست تنها مکان در جنوب کالیفرنیا است که افراد جوان در حال ابراز احساسات خود را در مورد مرگ جورج فلوید, نژاد پرستی و برابری در آمریکا است.

برخی از اورنج کانتی شناخته شده ترین ورزشکاران دبیرستان ساخته اند که صدای آنها شنیده می شود در رسانه های اجتماعی پس از فلوید درگذشت در دست پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

تسبیح گارد نقطه آسیا Avinger ثبت نام بازیکن سال در دختران بسکتبال برای 2019-20 شده است در میان اکثر آوازی در Instagram account.

سن دیگو دولت signee به تازگی به اشتراک گذاشته شده با بیش از 10 ، 000 پیروان یک تصویری از یک دختر جوان گریان گفت: “من می میرند از رنگ پوست من است.”

“بسیاری وجود دارد و نفرت در جهان که ما زندگی می کنند و این خیلی وحشتناک است که حتی کودکان شروع به درک که چگونه بی رحمانه از دنیای واقعی است” Avinger نوشت: در این پست که شامل هشتگ BLACKLIVESMATTER.

“وجود دارد بسیار صدمه دیده و درد و خشم است که ما احساس با توجه به تبعیض و نژاد پرستی.

“آن را باید مهم رنگ پوست ما, ما باید با احترام و برابری. … ما نیاز به تغییر و من دعا می کنم هر روز که همه چیز بهتر شود.”

مادر Dei گارد نقطه Devin Askew ثبت نام را پسران بازی بسکتبال, بازیکن سال گذشته فصل ارسال شده عکس این هفته که شبیه خود در یک پیراهن که عنوان خوانده شده, “من نمی توانم نفس بکشم” وحدت گریه در بسیاری از تظاهرات برای Floyd.

فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس است موجب ناآرامی در سراسر کشور.

“ما همه برابر!” کنتاکی-محدود Askew نوشت و به او بیش از 78,000 followers on Instagram. “ما یکی هستیم! ما با هم مبارزه برای آنچه درست است.”

غربی همه شهرستان گیرنده گسترده/cornerback کین وحشی نیز تشویق وحدت در یک پست در Instagram در روز چهارشنبه.

“ما مردان سیاه و سفید! ما ساخت. ما نمی پاره کردن دیگر مردان سیاه و سفید!” یوتا signee نوشت: به بیش از 3000 پیروان. “همه بیش از حد اغلب ما مردان پیدا کردن آن را آسان تر به انتقاد از یکدیگر به جای استفاده از ساختمان هر یک از دیگر. با همه منفی رفتن در اطراف و اجازه دهید چیزی مثبت!”

دره عمیق و باریک تمام شهرستان سافتبال پارچ Kylee مگی مشترک در Instagram داستان یک نقل قول از UCLA و سافتبال را Aaliyah اردن ارسال شده به Pac-12 کنفرانس رسانه های اجتماعی حساب.

“من سیاهی یک شوخی نیست و چیزی نیست که نادیده گرفته می شود. اگر شما نمی توانید ببینید که پس از آن یک مشکل وجود دارد” این نقل قول به عنوان خوانده شده.

متعدد اورنج کانتی ورزشکاران از جمله نیویورک جتز کارفرمایی سام Darnold (San Clemente) ارسال شده در صفحه نمایش سیاه و سفید به خود Instagram حساب سهشنبه به عنوان بخشی از #BlackOutTuesday یک رسانه های اجتماعی روند و نشانه ای از همبستگی در برابر خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

مادر Dei گیرنده گسترده و اورگان مرتکب Kyron افزار-Hudson نوشته شده یک ویدیو را به خود Instagram داستان از یک تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل پلیس و یک نقل قول از رشته کوه های راکی کلرادو بازیکن بیس بال ایان دزموند.

“هنگامی که شما نمی توانید می گویند, ‘Black Lives Matter’ … به من که می گفت: زندگی من مهم نیست. که آنچه من می شنوم و نمی توانم تغییر که” نقل قول از دزموند بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de