در این قصیده به بازیابی

آن است که همیشه شدید ارزش لذت به عنوان خوانده شده کار جدید از لک ارروهید مبتنی بر نویسنده James Brown. دو قبلی خاطرات بسیار تحسین شده “لس آنجلس خاطرات” و فوق العاده ای پیگیری “این رودخانه” مجموعه نوار برای “اعتیاد خاطرات” آن روایات شخصی که وقایع یک تجربه نویسنده از سوء مصرف مواد. اگر چه تلاش برای برچسب های قهوه ای را به عنوان تنها مربوط به آن نوع فرعی خواهد بود مانند چاشنی فوق العاده مربع بزرگ میخ را به…خوب باید صادقانه به آنچه که من نمی دانم.

اما اجازه بدهید من آن را این راه: اگر قهوه ای نوشت: لیستی از مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب از یک قوطی لوبیا پخته را لاغر و قدرتمند نثر خواهد هنوز هم به این لیست زیبا و تقاضا را به شما اطلاع می دهد. خوشبختانه قهوه ای (که می آموزد نوشتن در Cal State San Bernadino) چوب به ادبیات و سوم خود را – و شاید قوی ترین – خاطرات “عذرخواهی به جوان معتاد” او به خواننده می دهد بیرون رینگ یک صندلی به عنوان او نه تنها در خدمت خرابه سابق خود الکلی/معتاد گذشته اما همچنین نشان می دهد که چگونه او آمده است از طرف دیگر – به طرز وحشیانه صادقانه درونگرا و همه عاقل تر.

“عذرخواهی به جوان معتاد” خاطرات گفت: در اتصال فصل که در آن براون “شخصیت” هستند down-and-out واقعی مردم در زندگی خود را – یک جفت از سالمندان معتاد به مواد مخدر کشورهای همسایه و افزایش و سقوط ستاره در الکلی های گمنام و قهوه ای خود را به عنوان او هدایت خود را دگردیسی بازیابی. دوستان و خانواده متاثر از اعتیاد خود به ارمغان آورد پرستانه به این صفحه. متین و خود انعکاسی قهوه ای, در معرض ویرانی است که اعتیاد خود را به شکل دراورده شده توسط chronicling کاهش کسانی که در اطراف او در حالی که در نهایت اجازه می دهد خواننده را به واقعا دیدن او است که او در حال حاضر—یک مرد در نظر گرفتن مسئولیت برای اقدامات خود را و ساخت جبران اشتباهات خود را. در نظر گرفتن این خاطرات به عنوان درخشان نتیجه ای از سفر آغاز شده است که در “لس آنجلس خاطرات” در عین حال آن را به تنهایی می ایستد به عنوان یک تعریف ادای احترام به روح انسان و بقا – عالی قلبی و تاریک خاطرات از یک نویسنده در بالای بازی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de