‘هیچ شایستگی در درخواست: باردار عمروعاص Zargar رد وثیقه دوباره

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز پنج شنبه را تکذیب کرد به قید وثیقه جامع Millia اسلامی محقق عمروعاص Zargar, گفت: آن را در بر داشت “هیچ شایستگی” در برنامه.

Zargar همچنین رسانه ها هماهنگ کننده جامع کمیته هماهنگی دستگیر شد و توسط پلیس دهلی ویژه همراه پس از متهم شدن به جوجه ریزی یک “توطئه” به تحریک جمعی شورش در سرمایه های ملی شمال شرقی منطقه در ماه فوریه این سال است.

جلسات اضافی قاضی در Patiala House, دادگاه, Dharmendra رعنا در حالی که با رد درخواست ثبت شده توسط عمروعاص Zargar گفت: “من نمی پیدا کردن شایستگی در وثیقه نرم افزار آن است که بر این اساس رد کرد.”

دادگاه با این حال به کارگردانی مقامات زندان به ارائه مناسب کمک های پزشکی و کمک به Zargar که باردار است.

مخالفت او با قرار وثیقه نرم افزار ویژه تلفن همراه فرستاده شده قبل از دادگاه است که او تا به حال گفته شده “التهابی سخنرانی” و بخشی از “توطئه” به تحریک خشونت که برنامه ریزی شده بود هفته پیش.

پلیس به دادگاه گفت که این افراد متهم بودند بخشی از تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (کا) در بخش های مختلف از سرمایه های ملی.

“در اواسط ماه مارس متهم کرده بود به اتهام برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات در نقاط مختلف از شمال شرقی دهلی نو است. آنها همچنین مسدود شدن جاده در نزدیکی Jafrabad ایستگاه مترو” به پلیس گفت.

مورد مربوط به سازماندهی ضد کا تظاهرات در Jaffrabad منطقه که در آن اکثریت شرکت کنندگان بودند.

بعد پلیس برای متفرق کردن بین نرم افزار و ضد کا معترضان در ماه فوریه که در سمت چپ حداقل 53 نفر از جمله IB رسمی Ankit شارما و سر پاسبان ای لعل.

تنها دو روز پیش شهری دادرس Abhinav Panday بود به قید وثیقه به ‘Pinjra Tod’ فعال Devangana Kalita گفت او “نه همیشگی مجرم قبلی محکوم و یا دارای پرونده کیفری در انتظار در برابر او”.

مانند عمروعاص Zargar, Devangana Kalita بیش از حد بازداشت شده است در Jaffrabad خشونت مورد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de