جدید مشکوک در مورد مادلین مک کین که ناپدید شدن ثابت بریتانیا

http://www.washingtonpost.com/video/world/german-prosecutors-believe-madeleine-mccann-is-dead/2020/06/04/5814979c-4bee-4d0d-bd6d-17bcbd4454bd_video.html

لندن — احتمالا مهم ترین توسعه در سال در یک فرد از دست رفته مورد است که خالی از سکنه بریتانیا دادستان های آلمان روز پنجشنبه گفت: آنها بر این باورند مادلین McCann مرده است و 43 سال خدمت در زندان در کیل آلمان کلیدی مشکوک.

McCann شد و سه سال در May 3, 2007 زمانی که او ناپدید شده را از یک تعطیلات رفت و آمد مکرر در Praia da Luz, پرتغال.

بیش از 13 سال گذشته و چند تحقیقات مربوط به نیروهای پلیس در انگلیس و پرتغال و در حال حاضر آلمان McCann سرنوشت نامشخص باقی مانده است و مقامات هرگز شده است بسیار خاص در مورد یک مظنون قبل از در حال حاضر.

هانس کریستین Wolters از براونشوایگ عمومی دادستانی در بیانیه ای گفت: “ما در حال فرض کنید که دختر مرده است. با شک ما در حال صحبت کردن در مورد یک درنده جنسی که در حال حاضر شده است به جرم جنایت علیه دختران کوچک و او در حال حاضر در خدمت یک جمله طولانی.” دادستانی در بیانیه ای بود, پخش زنده بی بی سی.

محققان آلمانی گفت: مشکوک یک ملی آلمان زندگی می کردند که در نزدیکی آلگاروه پرتغال ساحل, روشن و خاموش, بین سال های 1995 و 2007. سوابق نشان می دهد که یک تلفن همراه, اعتقاد به توان با شک ساخته شده یک تماس از مجاورت Praia da Luz توچال حدود یک ساعت قبل از McCann رفت و گم شده است.

پلیس بریتانیا گفت: گمان سفید است و در سال 2007 تا به حال دامن کوتاه. آلمانی و انگلیسی کرده اند علنا او را به نام اما بی بی سی و رسانه های آلمان شناسایی شده او را به عنوان “مسیحی B.”

کارستن Rehder

AP

یک مرد آلمانی مظنون به دخالت در ناپدید شدن مادلین McCann است که برگزار می شود در یک نامربوط در مورد این زندان در کیل آلمان.

پلیس شهری لندن خواست هر کسی با اطلاعات مورد مشکوک به جلو آمده. آنها منتشر شد تصاویری از سفید و زرد فولکس واگن camper ون که آنها بر این باورند که مشکوک بود که در تابستان با استفاده از و از یک جگوار ماشین بود که پس از ثبت نام به مشکوک. در روز پس از مادلین ناپدید جگوار ثبت شده بود به شخص دیگری در آلمان است. پلیس گفت که آنها نیز به دنبال اطلاعات در مورد دو پرتغالی شماره تلفن.

پلیس آلمان در حال ارائه 10000 یورو ($11,170) پاداش برای اطلاعاتی که کمک می کند تا برای حل این مورد.

همان شک محکوم شد سال گذشته از سال 2005 تجاوز به 72 ساله آمریکایی در همان منطقه از پرتغال که در آن McCann ناپدید شد, با توجه به روزنامه های محلی صورت گرفته Zeitung.

زن مورد تجاوز و سرقت در خانه اش پس از خروج از درب به حیاط باز با توجه به این روزنامه پوشش در زمان.

او محکوم به هفت سال هر چند نهایی تجدید نظر با تمرکز بر قانونی بودن استرداد خود را از پرتغال به آلمان هنوز در انتظار است.

او گرفتار شد و پس از دوربین فیلمبرداری خود را — که شامل فیلم از تجاوز به عنف — به سرقت رفته بود و در تبدیل.

او اخیر در اجرا با قانون او پس از فرار به کشور پرتغال در اواخر 1980s با توجه به گزارش های رسانه ها. او دیگر اعتقادات شامل کودک آزاری و سرقت و جعل. یک سخنگوی دادستانی کاهش یافته است به نظر هر گونه اطلاعات مربوط به گمان هویت است.

نکته اول ارتباط مشکوک به McCann ناپدید شدن دریافت کرده بود در سال 2013 پس از یک برنامه تلویزیونی ZDF در حل جرایم به گفته محققان. اما وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و مدارک در زمان بازداشت.

در شب McCann رفت از دست رفته او به خواب رفته بود در یک مجتمع آپارتمانی با خواهر و برادر دوقلو بودند که 2 سال در زمان. McCann پدر و مادر داشتن tapas با دوستان در حدود 50 متر دورتر و در زمان نوبت چک کردن در در کودکان است.

در کتاب خود “مادلین” کیت McCann توصیف لحظه ای که او در بر داشت او دختر, تخت خالی و متوجه یک پنجره در اتاق را کاملا باز بود. او نوشت: “تهوع ترور ناباوری و ترس. ترس یخی. عزیز خدا هیچ! لطفا هیچ!”

در طول سال, کیت و جری مک کین باید مبارزه برای جستجو برای دختر خود ادامه می دهند. درآمد حاصل از کتاب خود را رفت و به سمت یک صندوق برای کمک به او نگاه کنید.

پدر و مادر “به سادگی می خواهید برای ایجاد آنچه که اتفاق افتاد به دختر خود برای پیدا کردن حقیقت, و به هر کس مسئول ناپدید شدن او به عدالت گفت:” کلارنس Mitchell سخنگوی خانواده است. “آنها داده نشده تا امید پیدا کردن مدلین زنده با وجود طول زمان. آنها هرگز داده شده است که امیدواریم اما آنها واقعی هستند.”

او گفت که صرف نظر از نتیجه آنها می خواستند برای پیدا کردن اطلاعات “از آنجا که آنها نیاز به پیدا کردن صلح.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de