مکزیک می افزاید: 1,000 مرگ به رسمی coronavirus تلفات بیشتر در یک روز

کارلوس Jasso ایسنا

گورستان کارگران و اعضای خانواده حمل تابوت حاوی بدن از یک فرد فوت شده از coronavirus به یک قبر در سن لورنزو Tezonco گورستان در روز چهارشنبه در شهر مکزیک.

مکزیکو سیتی — مکزیک مقامات اضافه شدن بیش از 1000 نفر در این کشور به رسمی coronavirus تلفات روز چهارشنبه در شیوع این که اثبات مراتب بیشتر باطل از دولت پیش بینی کرده بود.

این 1,092 مرگ و میر رخ نمی دهد در یک روز. بلکه بسیاری از مرگ گزارش شده بود به تعویق افتاد — مشترک رویداد به عنوان سوابق را راه خود را به دولت مرکزی است. یک نمودار نمایش داده شده در وزارت بهداشت در کنفرانس خبری چهارشنبه شب نشان داد که مجموع مرگ و میر در هر روز تنها به حال بیش از 350 تا کنون.

اما این رقم شگفت انگیز نشانه ای از چگونگی وقوع اینجا را تشدید کرده است. آن را تنها چهار شنبه که رسمی تعداد افرادی که پس از آزمایش مثبت برای covid-19 پیشی گرفته 10,000. در حال حاضر می ایستد در 11,279 — دو روز جهش بیش از 10 درصد است. مقامات اذعان واقعی کل بالاتر است و از آنجا که بسیاری از قربانیان مرگ قبل از آنها می تواند آزمایش می شود.

[مکزیک بیمارستان های فشار برای درمان coronavirus به عنوان مقامات می گویند موارد در حال اوج]

هوگو لوپز-Gatell ارشد وزارت بهداشت رسمی که هماهنگ مکزیک coronavirus مبارزات انتخاباتی به خبرنگاران گفت: چهره های جدید وارد شده بود از بیمارستان های مختلف بازتاب مرگ و میر ناشی از تاریخ های مختلف. “در اینجا ما باید یک بازی بسیار قدیمی از برخی دولت از مارس 25,” او گفت: با اشاره به نمودار. آن را بلافاصله روشن نیست که چرا شمارش ممکن است شروع به پریدن کرد تا به طور چشمگیری در یک روز.

مقامات مکزیکی باید اذعان کرد که این ویروس در حال تبدیل به کشنده تر از آنها انتظار داشتند.

مکزیک گزارش اول خود را تایید coronavirus موارد در فوریه. 28 روز قبل از شهر نیویورک است. اما در حالی که نیویورک موارد به سرعت سر به فلک کشید مکزیک صعود آهسته تر. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: در ماه گذشته که مکزیک بود “تحت سلطه” این بیماری همه گیر.

در حال حاضر این سرمایه است که در مرکز این کشور را بحران بهداشتی. مقامات گفته اند که موارد جدید را به اوج رسید با برخی از نشانه هایی از کاهش است. مرگ و میر با این حال باید ماند سرسختانه بالا برای روز.

مکزیک به دنبال یک بحث سیاست نیست به دنبال توده تست برای ویروس. در عوض مقامات پیش بینی کرده اند که این بیماری همه گیر است البته با تماشای موارد در یک نمونه مجموعه ای از مراکز پزشکی در سراسر کشور و ساخت مدلهای ریاضی است. یک مستند تحمیل شد در مارس 23, زمانی که مقامات گفت: موارد بودند شروع به ضرب.

[مکزیک آغاز می شود برای بلند کردن coronavirus مستند اما مقامات می گویند این کشور هنوز هم در معرض خطر’]

منتقدان گفته اند که قرنطینه شده اند باید تحمیل زودتر و بیشتر به شدت.

بسیاری از عوامل منجر به افزایش مرگ و میر. مکزیک رنج می برد برخی از نیمکره بالاترین سطح چاقی و فشار خون بالا و دیابت عوامل پیچیده برای covid-19 که اغلب مربوط به رژیم غذایی فقیر.

در بخش هایی از این کشور ساکنان شروع به ترک خانه های بیشتر در روز های اخیر.

این کشور در بیمارستان را تیره و تار برای درمان coronavirus قربانیان. دولت به انبوه گسترش بیمارستان ظرفیت در ماه های اخیر نیست و اجرا از تخت. اما این سیستم شده است گرفتار سرمایهگذاری ناکافی و عدم پزشکان و پرستاران.

مکزیک به پایان رسید خود را در سراسر کشور مستند آخرین آخر هفته جایگزینی آن با یک سیستم است که می دهد بیشتر گریز به کشورهای با موارد کمتر. هنوز هم اکثریت قریب به اتفاق کشور باقی مانده در “قرمز” خطر دسته با اکثر ادارات و شرکت ها و مدارس بسته شده است.

ادامه مطلب

شیوع کروناویروس در مکزیک بیمارستان سریع تظاهرات

آمریکایی ها در مکزیک زندگی می کنند جمعیت کالیفرنیا و بیمارستان برای درمان coronavirus

کروناویروس در مرز: چرا مکزیک پس از چند مورد در مقایسه با ایالات متحده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de