ارواین شب زنده داری برای جورج Floyd: شمع و گل و سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه

به عنوان کشور مشاهده یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس, نارنجی, ساکنان شهرستان جمع آوری شده در نزدیکی شهرستان ارواین هال پنج شنبه برای پنجمین روز متوالی خود را به علامت مرگ و افتخار زندگی خود را.

آنها به ارمغان آورد گل. آنها شمع روشن. آنها برگزار شد یک لحظه سکوت برای هشت دقیقه و 46 ثانیه – طول زمان مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن.

حدود 50 اعضای جامعه با حضور شب زنده داری و ساخته شده حرم موقت به فلوید در شهرستان لایحه آرایشگر پارک یادبود.

“اگر ما به ایجاد تغییرات واقعی به صورت فردی و جمعی ما خواهد بود در اینجا در پنج سال. تاریخچه راه تکرار” میشن ویجو ساکن D. J. McAllister, 25, کامپیوتر, فروشنده, گفت, جمعیت.

DaShuana Womack, 22, a Cal State بلند, ساحل, دانشجو, teared به او گفت: کسانی که جمع شده بودند که او یکی از تنها پنج دانش آموزان سیاه پوست در طول زمان خود را در دانشگاه بالا در ارواین. “من احساس نمی کند این عشق را در دانشگاه بالا اما من احساس می کنم آن را در حال حاضر. با تشکر از شما برای به پا خاستن برای ما. من خیلی خسته بودن یک مدافع برای کل مسابقه.”

مادر Tresi نی 49 گفت: او یک راننده اتوبوس که رفت به ارواین 10 سال پیش با او چهار فرزند. از چهار او نگرانی در مورد او تنها پسر بیشتر: “من می ترسم خیلی بیشتر در مورد او از من زمانی که آنها بیرون بروید.”

در روزهای اخیر جمعیت در ارواین متنوع از چند ده تا 500 نقاشی ساکنان محلی و همچنین از شهرستانها همسایه.

دیوید Qualm, یک پزشک در سان جوان کاپیسترانو بود در میان شرکت کنندگان در پنج شنبه. “من نه کار امروز و من فقط نمی تواند نشستن هنوز.”

نزدیکی به شب زنده داری برخی از وودبریج فارغ التحصیلان دبیرستان – پوشیدن خود را قرمز و کلاه و لباس – مصرف شد عکس زیر رنگارنگ bougainvillea و تأمل در این لحظه.

“من رفتم به اولین اعتراض تا کنون دو روز پیش گفت:” لی Hoffpauer. “این عجیب و غریب به فارغ التحصیلی در طول این زمان.”

همکار وودبریج فارغ التحصیل تیفانی Nguyen گفت: “این یک نقطه عطف بزرگ در زندگی ما اما آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر بسیار بزرگتر است, نقطه عطفی در تاریخ است. آن را حقیقی به فارغ التحصیلی با بی عدالتی اجتماعی و اعتراض ما به عنوان پس زمینه.”

وودبریج بالا دانش آموزان تیفانی Nguyen, Leah Hoffpauer, Andrea de la Cruz and Hannah کوپر مصرف شد عکس های فارغ التحصیلی در ارواین در نزدیکی حرم موقت که بالا رفت به افتخار جورج فلوید در 4 ژوئن سال 2020 است. آن را یک بار عجیب و غریب برای جشن فارغ التحصیلی خود را گفتند. “من احساس می کنم ما می خواهیم به جشن می گیرند اما آن را سخت” de la Cruz گفت.

در مینیاپولیس فلوید بود eulogized پنج شنبه در طول یک سرویس است که زنده تلویزیونی به مخاطبان جهانی و برجسته مشاهیر اعضای کنگره و رهبران حقوق مدني.

در سراسر اورنج کانتی حداقل پنج تظاهرات و vigils بودند روز پنجشنبه به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور در پی فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مارس 25. چهار مینیاپولیس, افسران پلیس, تمام اخراج از شغل خود را در حال حاضر ایران پس از یکی از آنها را به زانو در Floyd گردن برای تقریبا ده دقیقه در حالی که سه تن دیگر نگاه کرد. دو کالبد شکافی به این نتیجه رسیدند که فلوید قلب متوقف ضرب و شتم در طول پلیس خویشتن داری و فشرده سازی از گردن او.

افسر زانو در Floyd را گردن یک استعاره برای جامعه سیاه را تجربه Rev. Al Sharpton گفت: در طول پنج شنبه یادبود.

“دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر ما گردن” Sharpton گفت. “از آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و بگو: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de