دادستان های آلمان: مادلین مک کین گمشده انگلیسی 3 سال در نظر گرفته شده است مرده

http://www.washingtonpost.com/video/world/german-prosecutors-believe-madeleine-mccann-is-dead/2020/06/04/5814979c-4bee-4d0d-bd6d-17bcbd4454bd_video.html

لندن — دادستان های آلمان روز پنجشنبه گفت: آنها بر این باورند که مادلین مک کین طولانی از دست رفته دختر بریتانیا مرده است و پلیس درخواست کرد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک کلید جدید مشکوک.

تحولات بزرگترین و در عین حال در مورد حل نشده است که خالی از سکنه بریتانیا برای سال. در مه 3, 2007, 3 سال رفت از دست رفته از یک تعطیلات رفت و آمد مکرر در Praia da Luz, پرتغال. مورد تحت سلطه بریتانیا بولتن های خبری برای ماه می باشد.

کلارنس Mitchell سخنگوی McCann خانواده به بی بی سی گفت که پدر و مادر فکر آلمانی تحولات بودند “به طور بالقوه بسیار مهم” که بیش از 13 سال گذشته و چند تحقیقات مربوط به نیروهای پلیس در انگلیس و پرتغال و در حال حاضر آلمان و مقامات هرگز شده است بسیار خاص در مورد یک فرد.

دادستان های آلمان روز پنجشنبه گفت که آنها بررسی 43 ساله آلمانی که در حال گذراندن حکم زندان در کیل آلمان.

هانس کریستین Wolters از براونشوایگ عمومی دادستانی در بیانیه ای گفت: “ما در حال فرض کنید که دختر مرده است. با شک ما در حال صحبت کردن در مورد یک درنده جنسی که در حال حاضر شده است به جرم جنایت علیه دختران کوچک و او در حال حاضر در خدمت یک جمله طولانی.” بیانیه خود را زنده پخش شد در بی بی سی.

آلمانی و انگلیسی کرده اند به نام مشکوک. آنها می گویند او در نظر گرفته شده که اطراف Praia da Luz منطقه رفت و آمد مکرر در سواحل پرتغال در آن زمان از دختر کوچک ناپدید شدن است. تلفن همراه خود را استفاده می شد در این منطقه حدود یک ساعت قبل از مادلین ناپدید شد.

پلیس بریتانیا گفت: گمان سفید است و در سال 2007 تا به حال دامن کوتاه.

کارستن Rehder

AP

نمای خارجی دوشنبه از زندان در کیل آلمان که در آن یک مرد آلمانی مظنون به دخالت در ناپدید شدن مادلین McCann است که برگزار می شود در یک نامربوط مورد.

پلیس شهری لندن خواست هر کسی با اطلاعات مورد مشکوک به جلو آمده. آنها منتشر شد تصاویری از سفید و زرد فولکس واگن camper ون که آنها بر این باورند که مشکوک بود که در تابستان با استفاده از و از یک جگوار ماشین بود که پس از ثبت نام به مشکوک. در روز پس از مادلین ناپدید جگوار ثبت شده بود به شخص دیگری در آلمان است. پلیس گفت که آنها نیز به دنبال اطلاعات در مورد دو پرتغالی شماره تلفن.

پلیس آلمان در حال ارائه 10000 یورو ($11,170) پاداش برای اطلاعاتی که کمک می کند تا برای حل این مورد.

پلیس می گویند که گمان می کردند در Algarve منطقه و بین سال های 1995 و 2007.

او محکوم به سال گذشته از سال 2005 تجاوز به 72 ساله آمریکایی در همان منطقه از پرتغال که مادلین ناپدید شد, با توجه به روزنامه های محلی صورت گرفته Zeitung.

زن مورد تجاوز و سرقت در خانه خود پس از خروج از درب به حیاط باز با توجه به این روزنامه پوشش در زمان.

او محکوم به هفت سال هر چند نهایی تجدید نظر با تمرکز بر قانونی بودن استرداد خود را از پرتغال به آلمان هنوز در انتظار است.

او گرفتار شد و پس از دوربین فیلمبرداری خود را — که شامل فیلم از تجاوز به عنف — به سرقت رفته بود و در تبدیل.

او اخیر در اجرا با قانون او پس از فرار به کشور پرتغال در اواخر 1980s با توجه به گزارش های رسانه ها. او دیگر اعتقادات شامل کودک آزاری و سرقت و جعل. یک سخنگوی دادستانی کاهش یافته است به نظر هر گونه اطلاعات مربوط به گمان هویت است.

نکته اول ارتباط مشکوک به مدلین ناپدید شدن دریافت کرده بود در سال 2013 پس از یک برنامه تلویزیونی ZDF در حل جرایم به گفته محققان. اما وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و مدارک در زمان بازداشت.

در شب مادلین رفت از دست رفته او به خواب رفته بود در یک مجتمع آپارتمانی با خواهر و برادر دوقلو بودند که 2 سال در زمان. مادلین پدر و مادر را دارا بودند tapas با دوستان در حدود 50 متر دور خواهد بود و به نوبت چک کردن در در کودکان است.

در کتاب خود “مادلین” کیت McCann توصیف لحظه ای که او را پیدا مادلین در بستر او و متوجه شده است که یک پنجره در اتاق را کاملا باز بود. او نوشت: “تهوع ترور ناباوری و ترس. ترس یخی. عزیز خدا هیچ! لطفا هیچ!”

در طول سال مادلین پدر و مادر کیت و جری, باید مبارزه کرد و برای جستجو برای دختر خود ادامه می دهند. درآمد حاصل از کتاب خود را رفت و به سمت یک صندوق برای کمک به او نگاه کنید.

پدر و مادر “به سادگی می خواهید برای ایجاد آنچه که اتفاق افتاد به دختر خود برای پیدا کردن حقیقت, و به هر کس مسئول ناپدید شدن او به عدالت” میچل گفت. “آنها داده نشده تا امید پیدا کردن مدلین زنده با وجود طول زمان. آنها هرگز داده شده است که امیدواریم اما آنها واقعی هستند.”

او گفت که صرف نظر از نتیجه آنها می خواستند برای پیدا کردن اطلاعات “از آنجا که آنها نیاز به پیدا کردن صلح.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de