چشمه دره تظاهر کنندگان را به زانو در جورج فلوید اعتراض

حدود 200 تظاهرکننده در اعتراض به مرگ جورج فلوید ایستاده در امتداد لبه مایل مربع پارک منطقه ای در فاونتن ولی در چهار شنبه, ژوئن 4, برگزاری علائم به ترافیک.

معترضان شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح” سیاه و سفید “زندگی ماده” “می گویند نام او جورج فلوید” و “می گویند نام او Breonna تیلور” به عنوان اتومبیل گذشت مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر برخی از بوق در حمایت از. تظاهرکنندگان بودند در گوشه ای از Porch خیابان و اقلیدس خیابان.

حدود پنج موتور سیکلت افسران نزدیک مشاهده. چند دست تکان داد در تظاهرات.

تظاهرکنندگان در زمان زانو برای 8 دقیقه 46 دوم لحظه سکوت — زمان مینیاپولیس, پلیس, Derek چوین, kneeled خود جورج فلوید گردن قبل از او درگذشت. یک سازمان گفت: این اعتراض نیز به معنای به افتخار کسانی که فوت کرده اند از خشونت پلیس.

این گروه پس از شروع راهپیمایی جنوبی اقلیدس در خیابان.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در روز یادبود در مینیاپولیس در عمل گرفتار تصویری. او متهم شده است عبور تقلبی $20 bill.

چوین است به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس در floyd’s مارس 25 مرگ است. روز دوشنبه یک قاضی تعیین وثیقه در $750,000 هر کدام به مدت سه اخراج مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم در قتل فلوید.

تیلور 26 ساله سیاه تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد و هشت بار در مارس 13 بعد از مواد مخدر کارآگاهان زدم درب جلو در لوییویل. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

این است که در حال توسعه داستان بعدا بررسی برای جزئیات بیشتر

آسوشیتد پرس کمک به این داستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de