فلوید آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس در

مینیاپولیس: کامل کالبد شکافی جورج Floyd این دستبند سیاه و سفید مردی که پس از مهار توسط پلیس مینیاپولیس منتشر شد چهارشنبه و فراهم می کند چندین بالینی جزئیات از جمله این که فلوید تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

این گزارش 20 صفحه منتشر شده توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی آمد با خانواده اجازه و پس از, دفتر پزشکی قانونی منتشر شد خلاصه یافته های جمعه که فلوید تا به حال یک حمله قلبی در حالی که مهار توسط ماموران و طبقه بندی شده خود را مارس 25 مرگ به عنوان یک قتل.

این گزارش توسط رئیس معاینات پزشکی Andrew Baker املای بالینی جزئیات از جمله این که فلوید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوریل 3 اما به نظر می رسد بدون علامت. این گزارش همچنین اشاره کرد Floyd را از ریه ها به ظاهر سالم اما او تا به حال برخی از تنگی عروق قلب است.

این شهرستان در اوایل خلاصه گزارش ذکر شده فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده می کنید در زیر مهم دیگر شرایط اما نه تحت علت مرگ. گزارش کامل را در پانوشت اشاره کرد که نشانه هایی از فنتانيل سمیت می تواند شامل شدید دپرسیون تنفسی و تشنج.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de