کمتر تماشاگران اجباری آزمون: ژاپن در نظر یک ‘ساده’ بازی های المپیک

یوجین Hoshiko AP

حلقه های المپیک شناور بر روی آب در هنگام غروب در Odaiba بخش از توکیو در چهار شنبه 3 ژوئن 2020.

توکیو — ژاپن در حال بررسی گزینه ها برای میزبانی یک “ساده” نسخه از بازی های المپیک در توکیو در سال آینده است که می تواند شامل کمتر تماشاگران و اجباری coronavirus آزمون در صورتی که تنها راه برای جلوگیری از آشکار لغو ژاپنی رسانه ها گزارش دادند پنج شنبه.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید: او می خواهد در بازی به پیش بروید در یک “تکمیل” فرم اما John Coates, رئیس کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی بدن با توکیو است گفت: سازمان نیاز به شروع به برنامه ریزی برای آنچه که می تواند یک “بسیار متفاوت” بازی های المپیک اگر تهدید از covid-19 است نه ریشه کن شده است.

“برگزاری المپیک و پارالمپیک بازی های تماس برای همدردی و درک Tokyoites و مردم ژاپن” توکیو فرماندار Yuriko Koike به خبرنگاران گفت: بدون ارائه جزئیات به گزارش رویترز،. “برای این که ما نیاز به توجیه آنچه که نیاز به توجیه و ساده آنچه باید ساده است.”

[توکیو بازی های المپیک لغو می شود اگر برگزار نمی 2021, رئیس کمیته بین المللی المپیک می گوید]

این Yomiuri روزنامه با استناد به منابع ناشناس در دولت و سازماندهی کمیته گفت: ژاپن شد و با توجه به واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون coronavirus اجباری برای همه تماشاگران و همچنین ورزشکاران و کارکنان و محدود کردن جنبش در داخل و خارج از ورزشکاران ایجاد کرد.

Kyodo News agency گفت: دیگر گزینه های مورد نظر عبارتند از: کاهش تعداد تماشاگران و پوسته پوسته شدن پشت باز و بسته شدن مراسم از هر دو بازی های المپیک و پارالمپیک. سازمان برنامه به بحث در مورد گزینه های با کمیته بین المللی المپیک.

توکیو 2020 سخنگوی Masa Takaya را تایید نمی کند اما گزارش گفت: کمیته بین المللی المپیک و سازمان بودند راه به “بهینه سازی و ساده کردن” این بازی ها هزینه ها را کاهش دهد در حالی که جزئیات و نحوه پاسخ به کروناویروس برگزار خواهد شد در پاییز هنگامی که اطلاعات بیشتر در دسترس است.

“گسترش رمان coronavirus . . . چیزی است بسیار مبهم و ما هیچ توانایی به طور کامل درک آنچه این وضعیت را شبیه سال آینده,” او گفت:.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga کاهش یافته است می گویند که آیا دولت چسبیده بود به وعده خود برای برگزاری یک “کامل” بازی است.

“آن نیز بسیار مهم است به میزبان امن و بی خطر بازی ها,” او گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

این بازی تاخیر شد یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال حاضر برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از ژوئیه 23 Aug. 8 سال بعد با بازی های پارالمپیک را بین Aug. 24 سپتامبر. 5. سازمان را رد کرد تاخیر بیشتر.

در مواجهه با تقاضای عظیم توکیو 2020 سازمان دهندگان می گویند که آنها به فروش نزدیک به 4.5 میلیون بلیط به بازی های المپیک 2020 به ساکنان ژاپن و تعداد نامعلومی به مردم در کشورهای دیگر — قبل از بازی تاخیر شد — از مجموع حدود 7.8 میلیون که آنها در ابتدا انتظار داشتند که باید به فروش برساند.

کسانی که بلیط های در حال انتظار به افتخار هرچند که آیا همه هنوز هم می خواهید برای شرکت در یک سؤال دیگر است.

پس از اعلام وضعیت اضطراری برای آوریل و بسیاری از مارس ژاپن موفق به کاهش تعداد عفونت های جدید از coronavirus به چند ده روز و رسما ثبت بیش از 900 مرگ و میر کسری از تلفات در ایالات متحده و اروپای غربی.

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

المپیک ایالات متحده مقامات توسل به اخراج میان گریم بینی

سیمون Biles کست شک در آموزش اگر بازی های المپیک هستند دوباره به تعویق افتاد: “من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام دهید”

جامائیکا bobsledders در حال هل دادن یک مینی کوپر را به قطار برای بازی های المپیک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de