ایندور: طوفان Nisarga که ضعیف به یک منطقه کم فشار است که به احتمال زیاد به را وارد کنید, Madhya Pradesh توسط پنجشنبه شب از بخش های جنوبی دولت به جای غرب به عنوان پیش بینی های قبلی رسمی از هند هواشناسی بخش (آی) گفت.

شدید طوفان بهداشت حرفه ای برخورد کرده بود ماهاراشترا در نزدیکی سواحل Alibaug در منطقه Raigad روز چهارشنبه بعد از ظهر.

آی گفته است که طوفان را تضعیف کرده است به یک سیکلون طوفان قبل از ورود Madhya Pradesh از همسایه ماهاراشترا است و به احتمال زیاد به از دست دادن شدت آن بیشتر است.

به عنوان یک نتیجه از طوفان, قطعات, Madhya Pradesh دریافت بارندگی از چهارشنبه و دوش به احتمال زیاد ادامه خواهد داد و روز پنجشنبه نیز به آنها گفت.

صحبت کردن به PTI, آی ارشد دانشمند Vedprakash سینگ Chandel گفت: “ما قبلا پیش بینی شده بود که Nisarga می تواند وارد Madhya Pradesh از ماهاراشترا بین 7 صبح تا 11 صبح روز پنج شنبه از خندوا, Khargone و برهانپور. اما در حال حاضر این طوفان از دست داده است و شدت و ضعف به یک منطقه کم فشار.”

“در تغییر شرایط آب و هوایی این امکان وجود دارد که Nisarga را وارد کنید, Madhya Pradesh را از جنوب آن قطعات مانند بطول, چھندواڑا و سوني حدود 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه” او گفت:.

با توجه به پیش بینی توفان است به احتمال زیاد به تاثیر را در مناطق تحت Narmadapuram, Bhopal, Sagar, ریوا, جبال پور و شهدل بخش در ساعات آینده.

این هواشناس گفت که در 24 ساعت به پایان رسید که 8.30 صبح روز پنج شنبه در مکان هایی که ثبت حداکثر بارندگی شامل Segaon (136 میلی متر) خندوا (132 میلی متر) سندهوا (104 میلی متر) Niwali (102 میلی متر) Sonkatch (100 میلی متر) بهینسدهی (95.4 mm) و امارپور (94 میلی متر).

دولت قرار است دولت هشدار داد و گفت: مقامات آماده می شود برای مقابله با این وضعیت.

در برخی از مناطق از جمله ایندور شهروندان خواست شد به باقی می ماند در داخل خانه.

چندین بخش MP شده اند و دوش گرفتن پس از چهارشنبه شب آورده است که رهایی از این گرمای سوزان.

محرومیت نقاط گوالیور و Chambal بخش بارش رخ داده است و تقریبا در تمام MP به عنوان یک اثر طوفان Nisarga گفت: G D Mishra ارشد هواشناس با IMDs بوپال ،

“باران به شدت انتقاد کرد 46 ولسوالی از مجموع 52 مناطق در MP” او گفت:.

با توجه به پیش بینی های غربی بخش هایی از دولت های سنگین و بسیار سنگین و بارش باران و رعد و برق رعد و برق همراه است به احتمال زیاد به رخ می دهد در مکان های جدا شده در 24 ساعت آینده.

به طور مشابه, سنگین, برای, بسیار سنگین, بارش باران همراه با رعد و برق و بادهای توفانی با سرعت رسیدن به 30 تا 40 kmph است بسیار به احتمال زیاد به رخ می دهد در مکان های جدا شده در شرق MP آن گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de